2017 Bathroom 07 C Private Family.tif bigview

Hygienické, čisté a štýlové: Sprchové žľaby Geberit CleanLine

Sprchové žľaby Geberit CleanLine predstavujú priekopnícke riešenie odvodnenia sprchových kútov.

Neodvádzajú vodu klasickým žľabom, ale zberným profilom z ušľachtilej ocele. Nemajú žiadne skryté miesta, kde by sa mohli hromadiť nečistoty a vznikať nepríjemný zápach. Stačí ho otrieť a je čisto. Odtok žľabu je vybavený jednoducho prístupným hrebeňovým sitkom na zachytávanie nečistôt. Sitko možno ľahko vybrať a vyčistiť, aby bol sprchový žľab vždy hygienický.

2018 Bathroom 07 C iCon Series.tif bigview
Zdroj: Geberit

Geberit CleanLine je oveľa flexibilnejší než iné spôsoby odvodnenia sprchových kútov. Je len na vašom rozhodnutí, či ho umiestnite k stene alebo do stredu. V ponuke je niekoľko dĺžok a aby žľab dokonale sedel možno ho jednoducho skrátiť na požadovanú dĺžku priamo na mieste montáže a prispôsobiť na mieru danej stavebnej situácii.

2020 Showerchannel Mood CLEANLINE80 Champagne.tif bigview 1
Zdroj: Geberit

Novinkou tohto roku je sprchový žľab Geberit CleanLine80 s integrovaným sklonom, ktorý uspokojí potreby najnáročnejších zákazníkov. Nové atraktívne farebné vyhotovenia sú odrazom najnovších dizajnových trendov v kúpeľniach. Odtiene champagne a čierny chróm dodajú sprchovému priestoru nádych luxusu. Navyše, povrch žľabu je ošetrený technológiou, ktorá eliminuje zanechávanie odtlačkov, takže žľab bude bude vždy vyzerať perfektne.

2020 Showerchannel CleanLine All Colours Variants freig.tif bigview
Zdroj: Geberit

www.geberit.sk/cleanline

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.