otvorenie novej internorm centraly v bratislave
Galéria(2)

Otvorenie novej Internorm centrály v Bratislave

Dňa 4. 9.2013 bola v Bratislave na Galvaniho 15B, slávnostne otvorená nová centrála spoločnosti Internorm, výrobcu okien a dverí určených pre pasívne a nízkoenergetické domy. Výrobky Internorm patria k európskej špičke. Širokou paletou produktov sledujú na jednej strane individuálne požiadavky zákazníkov, na druhej strane  energetickú  efektívnosť, špičkový  dizajn a komfort. Vzorkovňa v Bratislave je už v poradí 30. novou vzorkovňou, ktorá bola otvorená počas uplynulých mesiacov v Európe.

otvorenie noveho internorm showroomu v bratislave 7208 big image
V súčasnej dobe stále rastie a aj na Slovensku  plánuje do budúcnosti ponúknuť svojim zákazníkom vysoko kvalitné riešenia . Práve v oblasti exkluzívnych stavieb, pasívnych domov a individuálnych riešení ponúka INTERNORM vynikajúce produkty a možnosti stvárnenia. Zároveň má vďaka poradenstvu architektov a množstvu kompetentných partnerov vybudovanú celoplošnú sieť na splnenie všetkých požiadaviek. Napriek ťažkej situácii na trhu pozerá do budúcnosti s optimizmom.

   
   

Koncom minulého roku sa spoločnosť rozhodla, že kanceláriu s malou vzorkovňou v Novom Meste nad Váhom preloží do Bratislavy, kde vytvorí centrálu s veľkolepou vzorkovňou. Zároveň rastie aj záujem zo strany architektov v Bratislave o permanentnú podporu a priamu starostlivosť. Spoločnosť Internorm rada vyhovela tomuto želaniu a ponúka svojim partnerom, koncovým zákazníkom a architektom veľkú výstavnú plochu s množstvom technických informácií a riešení s dizajnovými prvkami.

www.internorm-okna.sk

–>–>