image 67284 25 v1
Galéria(8)

KORADO – váš partner vo svete vykurovania

Spoločnosť KORADO je popredným svetovým výrobcom, ktorý ponúka moderné a elegantné riešenia na vykurovanie vášho bytu, domu alebo kancelárie.

OL Exclusive interier 2A
Radik X Control Plan VK 2
Radik X Control Plan VKL
Radik X Control VKU 1
01
006 L
img1

Spoločnosť KORADO je popredným svetovým výrobcom, ktorý ponúka moderné a elegantné riešenia na vykurovanie vášho bytu, domu alebo kancelárie. Významným krokom k rozširovaniu výrobkového portfólia skupiny KORADO bola nedávna akvizícia spoločnosti LICON HEAT. Vďaka nej sa výrobný program rozšíril o kompletný sortiment konvektorov, ktoré po technickej i dizajnovej stránke plnohodnotne dopĺňajú ponuku spoločnosti KORADO. Ide o päť výrobkových skupín, kde sú zaradené aj konvektory s ventilátorom, ktoré možno využiť na vykurovanie aj chladenie.

Portfólio ponúkaných telies sa rozšírilo o podlahové konvektory KORAFLEX, vykurovacie lavice KORALINE, nástenné konvektory KORAWALL, špeciálne fasádne konvektory KORASPACE a tepelné výmenníky určené na individuálnu inštaláciu KORABASE. Spoločnosť KORADO najnovšie ponúka aj systémové riešenia zahŕňajúce energeticky úsporné radiátory. Tie dosahujú vyššiu účinnosť s minimálnymi nákladmi na energiu a rovnako o nich môžeme povedať, že sú šetrné k životnému prostrediu. Súčasťou tohto integrovaného riešenia sú napríklad doskové telesá RADIK so systémom riadeného zatekania alebo konvektory spadajúce do systému OC (optimalizované konvekcie).

www.korado.cz