knihy a casopisy o byvani vsetko co o nich potrebujete vediet
Galéria(2)

Knihy a časopisy o bývaní – všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Hľadáte inšpiráciu na vylepšenie svojho príbytku? Potrebujete poradiť so stavbou, či rekonštrukciou rodinného domu? Chystáte sa zariadiť interiér a neviete, ako na to, alebo práve plánujete premenu svojej záhrady? Odpovede nielen na tieto otázky z oblasti bývania a architektúry nájdete v časopisoch a knihách, ktoré vám prináša nové špecializované virtuálne kníhkupectvo www.jagastore.sk.

knihy a casopisy o byvani vsetko co o nich potrebujete vediet 6856 big image
Každý deň pribudne na slovenskom internetovom trhu niekoľko nových e-shopov. Sú medzi nimi kvalitné i tie menej vydarené. Tešíme sa, že vám môžeme predstaviť jeden, ktorý nesporne patrí do tej prvej skupiny. Vyznačuje sa originalitou, prehľadnosťou a komplexnosťou informácií o jednotlivých produktoch. Internetový obchod www.jagastore.sk je zameraný prevažne na literatúru z oblasti bývania, architektúry a stavebníctva a prevádzkuje ho najväčšie vydavateľstvo venujúce sa tomuto typu literatúry na Slovensku – JAGA GROUP, s. r. o.

Asi väčšina z nás už zažila situáciu, že sme pri surfovaní na internete narazili na zaujímavú knihu. Následne sme sa len na základe jej názvu a približne 500-znakovej anotácie rozhodovali, či ju kúpiť, alebo nie… Autori tohto e-shopu zažili to isté, a preto pri jeho tvorbe sledovali dva základné ciele. Prvým bolo vytvoriť web, kde by každý záujemca našiel rozsiahlu ponuku literatúry z oblasti bývania a stavebníctva dostupnej na slovenskom i českom trhu, a to na jedinom mieste. A druhým bolo priniesť čitateľovi pridanú hodnotu v podobe čo najpodrobnejších informácií, ktoré sú dostupné k jednotlivým produktom. Práve táto výhoda môže byť rozhodujúca pri nakupovaní sortimentu, akým sú knihy.

Ponuka virtuálneho kníhkupectva www.jagastore.sk zahŕňa produkty určené laickej i odbornej verejnosti v  približne rovnakom pomere. Sú rozdelené do troch hlavných skupín: knihy, časopisy a skriptá, ktoré sa následne ďalej delia do jednotlivých kategórií podľa zamerania konkrétneho produktu.

Pri detailnom zobrazení každej publikácie nájdeme podrobné informácie o jej obsahu, ako aj forme. Na základe toho si o nej dokážeme vytvoriť pomerne presnú predstavu a zhodnotiť, či spĺňa naše obsahové i vizuálne kritériá a nároky. Značná časť kníh a časopisov ponúka navyše aj ukážky niekoľkých svojich strán. Aspoň sčasti sa tak dokážeme priblížiť pocitu, ktorý nadobúdame pri listovaní knihy pri osobnej návšteve kamenného kníhkupectva. Hĺbka záberu prezentovaných sprievodných informácií k jednotlivým produktom robí tento internetový obchod jedinečným a odlišuje ho od iných podobne orientovaných e-shopov.

Samostatnú skupinu kníh tvoria skriptá, ktoré sú určené študentom technických fakúlt STU. Ak hľadáme tento typ literatúry, nájdeme ju tu v hojnom zastúpení a za veľmi rozumné ceny.

Príjemnou informáciou pre každého návštevníka tohto webu je aj fakt, že všetky prezentované publikácie sú na sklade a nie sú pomiešané s tými, ktoré sú už dávnejšie vypredané. Zjednodušuje a urýchľuje to samotné vyhľadávanie. Aktuálna ponuka virtuálneho kníhkupectva www.jagastore.sk, samozrejme, nie je konečná a na jej aktualizovaní a rozširovaní sa dennodenne pracuje.