Objavte varenie budúcnosti s umelou inteligenciou

S novým radom zabudovateľných spotrebičov iQ700 predstavuje Siemens ďalšie technologické inovácie.

Značka Siemens uvádza na slovenský trh prvý rad rúr, ktoré využívajú inteligentné algoritmy na prispôsobenie výsledkov pečenia a varenia podľa predstav kuchára. Nová generácia zabudovateľných spotrebičov ďalej ponúka futuristický minimalistický dizajn a mimoriadne intuitívne ovládanie, uľahčuje pečenie a varenie, či už ste začiatočník alebo skúsený kuchár.

Okrem klasických rúr na pečenie sú v rámci nového radu v ponuke aj kompaktné modely, kombinované spotrebiče s parou alebo mikrovlnami a multifunkčné ohrevné a vákuovacie zásuvky.

Zdroj: BSH domáci spotřebiče

Browning Sensor (senzor stupňa upečenia) s umelou inteligenciou a kamerou zaručí dokonalé výsledky upečené podľa vášho priania. Keď napríklad pečiete chlieb, pizzu alebo gratinované zemiaky, nastavíte stupeň opečenia od 1 do 5 podľa toho, ako máte pokrm najradšej.

Zdroj: BSH domáci spotřebiče

Rúra na základe inteligentných algoritmov spracováva dáta z integrovanej kamery a dáva pozor, aby bol výsledok dokonalý. Po dosiahnutí požadovaného stupňa upečenia sa rúra automaticky vypne. Už nemusíte jedlo priebežne kontrolovať. Stačí počkať, až vám aplikácia Home Connect pošle správu na smart telefón alebo tablet s oznámením, že je jedlo hotové.

Viac informácií a kompletnú ponuku nájdete tu.

Zdroj: BSH domáci spotřebiče s.r.o.