návrh a projekcia
Galéria(7)

Správny výber haly

Správny výber haly je veľmi dôležitým a podstatným krokom, ktorý ovplyvní vašu budúcnosť na veľmi veľa rokov. Preto treba tento výber veľmi dôkladne zvážiť. Pre správny výber haly sa odporúča osloviť špecialistov a odborníkov, pre ktorých sú dodávky halový objektov ich hlavná činnosť.

Problematika ako sa rozhodnúť pre správny výber haly je veľmi široká a náročná. Uvedieme vám niekoľko dôležitých príkladov, ktoré by ste nemali opomenúť pri správnom výbere haly. Haly AVG a ich výhody vám ponúknu širší pohľad na túto problematiku.

návrh a projekcia
ocelova hala
oceľová hala
oceľová konštrukcia 1
logo priestor pre váš biznis
AVG logo kruh modry

Správny výber haly? Ako na to?

Pre správny výber haly je veľmi dôležité to pre aký účel a využitie budete halu obstarávať. Dnešné moderné haly spĺňajú maximálnu funkčnosť pre takmer každý plánovaný účel využitia. Haly sa v súčasnosti využívajú pre výrobu, skladovanie, technológie, poľnohospodárstvo, obchod a predaj, servis a služby, administratívu alebo šport.

Správny výber haly musí zohľadniť odborné konštrukčné a statické riešenie. Najlepšie konštrukčné riešenie vám môže pripraviť výrobca hál. Haly AVG a ich výhody sú hlavne v overených riešeniach, ktorých výrobca zrealizoval stovky. Haly AVG z certifikovanej výroby AVG GROUP, ktorá je najväčším a najznámejším výrobcom halových objektov, sú odborne navrhované vždy podľa presnej požiadavky investora a najlepších riešení systému AVG.

HALY AVG – „PRIESTOR PRE VÁŠ BIZNIS“

Pri správnom výbere haly myslite na budúcnosť

Správny výber haly by mal zohľadniť nielen aktuálne požiadavky na vašu halu, ale aj jej budúce využitie. Rýchlo sa meniace podmienky na trhu a v podnikaní môžu za krátky čas zmeniť aj vaše pôvodné plány s využitím haly.

Haly AVG a ich výhody sú aj v tom, že spĺňajú riešenia pre multifunkčné využitie. Výrobca a dodávateľ oceľových hál vám najlepšie poradí a navrhne také riešenie, ktoré bude spĺňať aj budúce potreby využitia haly.

HALY AVG 100% ORIGINÁL – „STAVTE NA KVALITU“

AVG logo kruh modry

Nezabudnite na vzhľad a dizajn vašej haly

Haly AVG a ich výhody sú aj v tom, že ponúkajú moderné riešenie pre originálny vzhľad halových objektov od výrobcu AVG GROUP. Myslite na vašu budúcnosť a dajte si poradiť, aby vaše haly vyzerali moderne aj o pár rokov. Priemyselný dizajn oceľových hál AVG ide veľmi rýchlo dopredu. Nešetrite na vzhľade a dizajne haly.

Originálny a moderný vzhľad vašej haly môže byť aj výhodou ako sa odlíšiť od konkurencie. V súčasnosti je úplne bežný štandard, že oceľové haly AVG majú presklené fasády, hliníkové okná, hliníkové dvere, odvetrané fasády, hliníkové slnolamy alebo interiérové presklené priečky.

oceľová hala
Zdroj: AVG group

AVG GROUP – „VYRÁBAME HALY NA 1000 SPÔSOBOV“

Nevyberajte halu podľa ceny

Nevyberajte si dodávateľa haly podľa ceny a nerozhodujte sa na základe nízkej ceny. Toto nie je správna cesta. Cenová ponuka na „lacnú halu“ zaslaná na váš e-mail nemusí byť správne rozhodnutie. Toto platí vo väčšine prípadov.

Je takmer nemožné, aby bežný užívateľ alebo investor vedel posúdiť to či „lacná hala“ vôbec spĺňa kompletný rozsah zadania a požadované vlastnosti. Pri nesprávnom a zlom rozhodnutí vo veľa prípadoch už niet cesty späť. Takéto nesprávne rozhodnutie narobilo problémy už veľmi veľa investorom a zákazníkom. Obvykle sa stáva, že realizácia nedopadne najlepšie. Záruka za takéto riešenie je taktiež otázna.

Haly AVG a ich výhody ponúkajú množstvo overených riešení. Presné konštrukčné a statické návrhy hál AVG zohľadňujú optimálne a úsporné riešenia aj na základy a zakladanie stavby. Pri halách z najznámejšej overenej značky AVG môžete ušetriť aj 30% nákladov.

Samozrejmosťou sú odborne vyriešené všetky stavebné a konštrukčné detaily pre strešné systémy, fasády, okná, brány, oceľové konštrukcie, presklené fasády a ďalšie nadväzujúce stavebné systémy.

Oceľové haly AVG majú všetky overené riešenia vypracované vlastnými technickými a statickými úsekmi, kde pracujú skúsení odborníci. Aj preto sa väčšina investorov a užívateľov hál rozhodne pre overeného a známeho domáceho výrobcu AVG GROUP.

oceľová konštrukcia 1
Zdroj: AVG group

AVG HALOVÉ OBJEKTY pre malé a veľké projekty

Garancia značky AVG

Overené skúsenosti a tradícia výroby oceľových hál a moderných budov v zaručenej kvalite ponúka výrobca a dodávateľ AVG GROUP. Haly AVG sú u nás veľmi známe a obľúbené u väčšiny investorov. Pri halách z výroby AVG GROUP si môžete byť istý, že táto značka vás pri výbere vašej haly nesklame.

AVG GROUP ponúka riešenia svojich hál pre malé a veľké projekty. Zároveň si u dodávateľa hál AVG môžete vybrať z množstva fasádnych riešení, ktoré taktiež táto známa spoločnosť vyrába.

Haly AVG 100% ORIGINÁL so silným výrobným zázemím slovenského dodávateľa AVG group, a.s. – tradícia, istota a spoľahlivosť, garančná záruka a overená kvalita rozhodli o tom, že haly AVG sú u zákazníkov najviac obľúbené a vyhľadávané.

ocelova hala
Zdroj: AVG group

HALY AVG 100% ORIGINÁL – „MAXIMUM TOHO, ČO MÔŽETE U NÁS NA TRHU S HALAMI DOSTAŤ“

logo priestor pre váš biznis
 

www.avg-group.com
www.haly.expert

ZDROJ: PR článok spoločnosti AVG group, a.s.