Bezrámové sprchové zásteny ESCURA od SanSwiss – osobitý dizajn, špičková funkčnosť

Dizajn, ktorý si zamilujete majú sprchové zásteny ESCURA. Tieto moderné sprchové zásteny sú vysoko funkčné a ich atraktívny vzhľad dodá šarm do každej kúpeľne.

Sprchové zásteny ESCURA sú bezrámové a pôsobia tak veľmi vzdušne. Ich tesnosť je však zabezpečená štandardne dodávanou prahovou 5mm lištou, ktorá zároveň umožňuje pohodlný vstup. Stabilitu sprchovej zásteny zaručuje rohová vzpera.

SanSwiss ESCURA ES13 G+D: 2x Jednokrídlové dvere s pevnou stenou v rovine, Aluchróm, číre sklo. Vanička ILA. | Zdroj: Sanswiss

Bezpečnostné sklá 6mm a 8mm sú ošetrené antiplakovou úpravou Aquaperle proti usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa. Sprchové dvere tohto radu sú krídlové s otváraním von. Masívne chrómované pánty sú na vnútornej strane sprchovej zásteny zapustené do skla – pre ľahké čistenie aj perfektný vzhľad. Pánty majú zdvihový mechanizmus pre komfortnú manipuláciu s dverami aj menšie opotrebenie tesnenia.

SanSwiss ESCURA ESR: Štvrťkruh s dvojkrídlovými dverami. Aluchróm, číre sklo. Vanička ILA | Zdroj: Sanswiss

Sprchové kúty Escura dodáva SanSwiss tiež ako atypické prevedenie so zvláštnymi rozmermi. Pozrite si tento atraktívny rad na www.sanswiss.sk