Sieť realitných kancelárií už aj v Bratislave

Sieť realitných kancelárií už aj v Bratislave

Spoločnosť CENTURY 21 Slovakia po niekoľkomesačných prípravách podpísala franšízingovú zmluvu so spoločnosťou CE Development, s.r.o., ktorá už čoskoro bude v Bratislave poskytovať zlatý štandard v realitných službách.

„Po Košiciach bolo našim cieľom otvoriť kanceláriu v Bratislave a som rád, že sa nám to darí podľa našich plánov. Momentálne nastáva 3 mesačná lehota, počas ktorej je franšízant povinný samotnú kanceláriu otvoriť, no už teraz môžem prezradiť, že bratislavská kancelária CENTURY 21 CE Development bude slávnostne otvorená už v druhej polovici septembra,“ uviedol Daniel Bilý, generálny riaditeľ CENTURY 21 Slovakia.

Všetci záujemcovia o Zlatý štandard v realitách budú môcť navštíviť priestory CENTURY 21 CE Development už 21. septembra 2010, kedy je naplánovné slávnostné otvorenie.„Priestory už máme pripravené, preto našou jedinou starosťou je upraviť ich tak, aby nás všetci vedeli ľahko identifikovať už z veľkej diaľky. Naša realitná kancelária bude sídliť v centre mesta na Michalskej ul. 3, na promenáde  pod Michalskou bránou.  V ďalšej fáze plánujeme otvoriť kanceláriu v objekte III. Veže. Všetci naši zákazníci tak budú mať jednoduchú dostupnosť, a hlavne prvotriedny prístup profesionálne vyškolených maklérov,“ zdôraznil Martin Meliško, konateľ CENTURY 21 CE Development.

CENTURY 21 CE Development sa bude v prvom rade sústreďovať na novostavby, no v ich portfóliu nehnuteľností si bude môcť vybrať naozaj každý. „Nechceme aby nás zákazníci vnímali jednotvárne. V našej ponuke nenuteľností si z domov, bytov, pozemkov či kancelárskych priestorov bude môcť vybrať naozaj každý a som presvedčený, že každého sny a túžby po bývaní naplníme na 100%. Verím, že sa staneme realitnou kanceláriou, ktorú budú zákazníci cielene vyhľadávať nielen pre zaujímavé nehnuteľnosti, ale hlavne kvôli servisu, ktorý je pre CENTURY 21 charakteristický,“ doplnil druhý z konateľov CENTURY 21 CE Development, András Pátkai.

V súčasnosti čaká novú realitnú kanceláriu CENTURY 21 CE Development implementácia Systému CENTURY 21. „Je nevyhnutné, aby sme zaškolili nielen maklérov, ale aj konateľov spoločnosti. Poskytovať Zlatý štandard v realitách nie je pre nás iba fráza, ale veľký záväzok, ktorý sme povinní voči spoločnosti a zákazníkom dodržať. CENTURY 21 CE Development získal od nás podpisom zmluvy kompletný školiaci, administratívny, marketingový, internetový a intranetový systém. Verím, že všetci v novovznikajúcej realitnej kancelárii si ho rýchlo osvoja a CENTURY 21 CE Development bude patriť medzi špičku slovenského realitného odvetvia,“ doplnil, výkonný riaditeľ CENTURY 21 Slovakia, Henry Silva.

CENTURY 21 CE Development predpokladá, že v realitnej kancelárií bude pracovať 8 maklérov. Každá realitná kancelária aj po zapojení sa do franšízingového systému CENTURY 21 zostáva naďalej nezávisle vlastnená a prevádzkovaná.

Zdroj: CENTURY 21