04 malacky

Bytový dom Macek

V lokalite Vinohradské na hranici s priemyselným areálom v západnej časti Malaciek má vyrásť projekt, ktorý nie je v našich končinách úplne typický. Projekt Macek, za ktorým stojí developerská spoločnosť Qh Macek, pripravuje začiatok stavebných prác na rezidenčnom objekte Macek. Ten v lokalite ponúkne až 59 bytov, ktoré možno zaradiť do kategórie štartovacie.

Priemerná uvádzacia cena sa pohybuje od 1 528 do 1 769 eur za 1 m2. V cene bytu je parkovacie miesto aj pivničná kója. V rámci lokality ide o jedny z najnižších cien.

V projekte je naplánovaných celkovo 58 dvojizbových bytov s rôznymi metrážami, ku každému z nich patrí lodžia. Na najvyššom poschodí ich doplní jeden trojizbový byt s terasou.

„Bytový dom je naprojektovaný tak, aby vám zabezpečil vysokú kvalitu bývania a komfort, ktorý je situovaný do prostredia pokojnej atmosféry predmestia Malaciek,“ píše investor na stránke projektu. Samotný objekt má tvar písmena L a šesť nadzemných podlaží. Celé okolie prechádza úpravou a je predpoklad, že v budúcnosti sa posilní rezidenčný charakter územia.

ZDROJ: QH MACEK