05 krtis

Bytový dom Kaskády

Partneri sekcie:

Záujem o bývanie je aj v menších mestách a obciach po celom Slovensku. Jedným z takýchto projektov, ktoré sledujú stály dopyt, je bytový dom Kaskády na Okružnej ulici neďaleko centra Veľkého Krtíša. Pozemok je zo západnej, južnej a východnej strany ohraničený bytovou výstavbou.

Objekt, ktorého výstavba je už v plnom prúde, má tvar písmena L a päť podlaží. Celkovo prinesie do ponuky až 22 bytov, od dvoj- až po štvorizbové jednotky. Najväčšie zastúpenie majú trojizbové byty, ktorých je v projekte deväť.

Ponuku dopĺňa sedem štvorizbových a šesť dvojizbových bytov. Ich cena sa v priemere pohybuje od 1 036 do 1 525 eur za 1 m2. Byty sa predávajú v stave holobytu, investor však umožňuje za príplatok dokončenie do požadovaného štandardu.

V objekte je aj 13 garážových státí, ktoré sú umiestnené v prvom podzemnom podlaží, je možné ich k bytu prikúpiť. Na prvom nadzemnom podlaží je naplánovaná občianska vybavenosť.

V ponuke sú štyri prenajímateľné priestory s rozlohami od 25 do 79 m2. Developer hovorí o tom, že v nich môžu byť obchodné prevádzky či kancelárie. Za projektom stojí spoločnosť J-Stav, ktorá sa zaoberá výstavbou rezidenčných, priemyselných aj infraštruktúrnych projektov.

ZDROJ: BYTOVYDOMKASKADY.SK