ASB Architektúra Komerčné objekty

Komerčné objekty

Partneri sekcie:

Ak majú kancelárie reprezentovať spoločnosť a jej obchodný profil, zázemie pre IPM Group v Bratislave od štúdia Perspektiv túto premisu spĺňa dokonale. Nadštandardné pracovisko ponúka všetko od priestoru na stretávanie s klientmi cez organizáciu eventov až po lekcie jogy.

Jolana Říhová -

Novú variabilitu funkcií priestoru, ktorý osloví perspektívnych nájomcov a oživí spoločenský život v centre Bratislavy prinesie rekonštrukcia Obchodného domu Dunaj a Domu odievania v Bratislave. Hoci sa práce na rekonštrukcii začali už v januári tohto roka, až teraz sa odhaľuje jeho budúca podoba.

Monika Voleková -

Rozšíriť ponuku moderného ubytovania a rekreačno-športového vyžitia na Orave má výstavba hotelového komplexu Tilia Resort so 72 apartmánmi v 23 objektoch a vlastným jazerom v lokalite Oravská Poruba. Architektom stavebných objektov je A02 Ateliér z Dolného Kubína.

Monika Voleková -

Nevýrazný priemyselný areál v Dúbravke je blízko k dôležitej transformácii. O premenu sa postará spoločnosť Axxence Slovakia s.r.o., ktorá rozšíri svoje doterajšie sídlo o ďalšiu budovu. Spoločnosť požiadala o stavebné povolenie ešte ku koncu minulého roka, mestská časť však udelila atraktívnemu projektu zelenú až v súčasnosti.

Andrej Sárközi -

Developer tejto stavby sa chcel spolupodieľať na kreovaní budúcej tváre metropoly, zároveň túžil zaviesť nový typ kancelárskych priestorov, kde bude stredobodom samotný človek a jeho potreby

Anna Salvová -

Jedným zo žiarivých príkladov revitalizácie industriálnych stavieb v Bratislave je aj Mlynica. Budova pórobetónky sa vďaka architektom z architektonického ateliéru GutGut premenila na impozantný priestor, ktorý však stále ctí a zachováva svoju históriu. Dnes sa v ňom nachádzajú moderné kancelárske priestory z dielne architektonického ateliéru LINEAR. 

Broňa Tarnócy -

Päťtisícové mesto Brumov-Bylnice nájdeme na česko-slovenskom pohraničí, vklinené do údolia riečky Brumovky. Okrem niekoľkých pamiatok, ako je zrúcanina kráľovského hradu, sa miestni aj turisti môžu kochať predovšetkým množstvom lesov na okolitých kopčekoch a kopcoch Bielych Karpát. Nie div, že jedným z dôležitých zamestnávateľov je drevospracovateľský priemysel, čo je napokon aj hlavný odbor spoločnosti Kloboucká lesná, ktorá v Brumove-Bylnici vznikla pred 25 rokmi.

Daniel Zeman -