image 65922 25 v1
Galéria(4)

Vylepšená škárovacia hmota Knauf Fugenbunt

Spoločnosť Knauf prichádza na trh s vylepšenou škárovacou hmotou KNAUF FUGENBUNT. Nie je novinkou na trhu, ale testovaním našich pracovníkov v laboratóriach bola inovovaná. Zmenila svoj obal a má vylepšené vlastnosti ako stálofarebnosť, oteruvzdornosť a elastickosť a taktiež odoláva plesniam. Je určená pre škárovanie obkladov a dlažby rôznych formátov na stenách aj podlahách so škárami hrúbky od 2 do 8 mm vo vnútornom a vonkajšom prostredí.

foto koupelna knauf
Fugenbunt 05kg
Fugenbunt 5kg MG 9657

Jej nové vlastnosti ocenia nielen profesionálny obkladači, ale aj domáci majstri. Škárovacia hmota nevyteká zo škár a jednoducho sa nanáša. Obsahuje polymérne mikročastice, ktoré obsahujú farbivo, a práve preto sa nemôže stať, že škára vybledne. Jej farebnosť bude dlho žiarivá a žiadny z 23 odtieňov nevybledne. Je dostatočne elastická nato, aby preniesla objemové zmeny pri veľkoformátových dlaždiciach a mozaiky. V spojení s FUGEN – ELASTOM dosiahnem úžasné vlastnosti, ktoré vytvoria vodotesnú hmotu. Znížená nasiakavosť povrchu vytvára dokonalý DECO-EFEKT zabraňujúci usadeniu nečistôt. Zvýšená alkalita povrchu znemožňuje vzniku a rastu plesní.

Aká je vylepšená škárovacia hmota?

  • Výborne absorbuje vodu pri rozmiešaní hmoty
  • Homogénna krémová konzistencia umožňuje jednoduchú a ľahkú aplikáciu, bez následného vytekania hmoty zo škáry.
  • Jednoduché odstránenie čerstvo nanesenej hmoty zo škárovaného obkladu
  • Skrátenie doby zatvrdnutia hmoty pred umytím povrchu, výrazne eliminuje možnosť vymytia farebných pigmentov.
  • Zvýšenie výslednej pevnosti hmoty v škáre, zaisťuje vyššiu odolnosť voči mechanickému opotrebeniu.

Viac informácií nájdete na www.skaruj.sk

Chystáte sa obkladať kúpeľňu, kuchyňu, chodbu, balkón alebo terasu?
Máme pre Vás aktuálnu ponuku unikátnych a vylepšených škárovacích hmôt KNAUF. Ich vlastnosti ocenia nielen profesionálny obkladači, ale aj domáci majstri a predovšetkým užívatelia priestorov.

Prečo venovať takémuto detailu pozornosť? Kúpite si kvalitné lepidlo a škárovaciu hmotu, tým si zaistíte dlhú životnosť bez rizika, a tým nebudú znehodnotené Vaše investície do vlastného obkladu alebo dlažby.

Venujte nám pár minút a navštívte náš špecializovaný web www.skaruj.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie o nových škárovacích hmotách KNAUF.

Zistíte, prečo sú naše škárovacie hmoty také múdre. Tiež si môžete spočítať spotrebu hmoty a interaktívne si vyberiete najvhodnejší odtieň.

Múdra škárovačka dokáže dokonca aj rozprávať, o tom sa každý môže presvedčiť na stránke.

Navštívte nás na www.skaruj.sk

Našu škárovaciu hmotu kúpite aj vo stavebninách a vo všetkých marketových reťazcoch. Potrebujete poradiť?
Info@knauf.sk

Škárovaciu hmotu si môžete objednať aj na objednavky@knauf.sk