Futbalový turnaj JAGA CUP 2019

JAGA CUP 2019 0397

Skvelé individuálne výkony, tímový duch, enormné nasadenie, taktická vyzretosť – to všetko sprevádzalo prestížny futbalový turnaj JAGA CUP, ktorý sa konal 21. augusta 2019 na ihrisku v Pezinku. Aj devätnásty ročník turnaja si vybral pekný deň, ktorý sa niesol v znamení elektrizujúcej atmosféry, futbalového zanietenia, kreatívnych súťaží a pečených prasiatok.

Futbalové zápolenie opäť moderoval Slavo Jurko. Mužstvá boli rozdelené do troch skupín, z každej skupiny neskôr postúpili do bojov o prvenstvo tí najlepší.

JAGA CUP 2019 0309

Na turnaji mužstiev prvej stavbárskej a developerskej ligy sa opäť stretli družstvá spoločností Dopravoprojekt, Ingsteel, ITB Development/Architekti Šebo Lichý, JUB, Knauf Insulation, Obo Bettermann, Penta Real Estate, Porfix, Slovenská komora stavebných inžinierov, Wienerberger/Tondach a vydavateľstva JAGA.

JAGA CUP 2019 0035

Tohto roku sme privítali aj nových hráčov zo spoločnosti Amberg Engineering Slovakia, ktorá poskytuje projektové a inžinierske služby z oblasti podzemných stavieb, geotechniky, pozemných a dopravných stavieb a vodohospodárskych stavieb. Spoločnosť rieši, projektuje, dozoruje a zaisťuje realizáciu stavieb s uplatnením najmodernejších svetových poznatkov, metód, technológií a materiálov.

JAGA CUP 2019 0098

Ďalej pribudol tím zo spoločnosti Austrotherm tepelné izolácie, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom polystyrénu. Zabezpečuje komplexnú ponuku tepelnoizolačných materiálov od pivnice až po strechu.

JAGA CUP 2019 0055

Zapojili sa aj futbalisti spoločnosti CBRE, ktorá poskytuje komplexné poradenstvo v oblasti komerčných realít a investícií. Ponúka širokú škálu integrovaných služieb – riadenie transakcií a projektov, správa nehnuteľností, investičný manažment prieskum a oceňovanie, architektúra a projektový manažment, prenájom nehnuteľností, strategické poradenstvo, predaj nehnuteľností, hypotekárne služby a služby developmentu.

JAGA CUP 2019 0076

Víťazstvo si odnieslo družstvo Ingsteel, na druhom mieste skončilo družstvo Porfix a na treťom mieste sa umiestnil Wienerberger/Tondach.

JAGA CUP 2019 0370

Víťazom srdečne gratulujeme, ale ďakujeme aj všetkým zúčastneným družstvám, ktoré opäť pozdvihli úroveň futbalu na Slovensku. Tešíme sa na stretnutie v roku 2020 už na 20. ročníku turnaja JAGA CUP.

JAGA CUP 2019 0158

Vydavateľstvo JAGA
Zuzana Koporcová