ISH eindruck 17

Schell pozýva na najdôležitejší odborný veľtrh roka

Pozornosť všetkých odborníkov z odboru sanity sa upína k nadchádzajúcemu najväčšiemu svetovému veľtrhu ISH vo Frankfurte. Nemecká firma Schell bude opäť pripravená predstaviť svoje rešpektované výrobky v tradične veľmi starostlivo pripravovanej expozícii. S portfóliom firmy sa ale budete môcť zoznámiť tiež na vybraných tuzemských akciách.

Veľtrh ISH je Mekkou pre všetkých výrobcov z odboru sanitárna technika, kúrenie a klimatizácia. A nielen pre nich, veľtrh navštevuje až dvesto tisíc podnikateľov a laikov, ktorí u inovatívnych firiem hľadajú výrobky a komplexné riešenia kombinujúce komfort, individualizáciu, pohodu, estetiku a energeticky úsporné technológie.

O úspechu ISH svedčí fakt, že sa tento ročník rozšíri do celého päťdenného pracovného týždňa (11.-15.3.) a zaplní tiež novú výstavnú halu č. 12. Stánok Schell nájdete v hale č. 4.1 na rovnakom mieste F46 ako pri predchádzajúcej výstave ISH. Očakávať môžeme prezentáciu spájajúcu tradíciu firmy založenej v roku 1932 v meste Olpe a inovatívne technológie dneška.

Podrobne bude predstavená nielen aktuálna ponuka rohových ventilov, ktorých je Schell synonymom, ale tiež úsporné a dizajnové umývadlové (neprehliadnite napr. dizajnovú elektronickú armatúru Xeris) a sprchové armatúry i vodu šetriace splachovače.

Samostatnou kapitolou je systém inteligentného hospodárenia s vodou eSchell. Ten dokáže efektívne riadiť spotrebu vody a energie v sanitárnych priestoroch verejných a komerčných budov a od svojho uvedenia na trh pred dvomi rokmi bol inštalovaný v stovkách objektov v západnej Európe. Za jeho úspechom stojí niekoľko faktorov: vzrastajúci tlak na úsporu energie a vody, dôraz na hygienu verejných sanitárnych priestorov a v neposlednej rade tiež čím ďalej tým vyšší počet realizácií tzv. múdrych budov, ktoré k optimalizácii svojej prevádzky využívajú najmodernejšie technológie.

Na otázky návštevníkov bude pripravený odpovedať tím odborníkov firmy Schell vrátane obchodného zástupcu pre Českú republiku Aleša Řezáča a zástupcu pre Slovenskú republiku Ivana Bahníka.

Ak vám návšteva veľtržného mesta nad Mohanom v tomto termíne nevyjde, s výrobkami Schell sa môžete zoznámiť na konci apríla (24.-26.4.) v rámci tiež už tradičného ,,tuzemského“ Veľtrhu Ptáček na brnianskom výstavisku. Prečo vystavuje Schell radšej na firemnom veľtrhu ako na všeobecne poňatých veľtrhoch? „Túto akciu navštevujú tisíce profesionálov z odboru a samozrejme sa veľa z nich už tradične zastaví tiež v našom stánku. Na všeobecných veľtrhoch a výstavách táto intenzívna interakcia s odborníkmi a ľuďmi z praxe často chýba“ vysvetľuje Ivan Bahník, obchodný zástupca Schell pre Slovenskú republiku.

Informácie o firme Schell nájdete na stránkach www.schell.eu alebo sa obráťte na priamy kontakt:
Ivan Bahník, obchodný zástupca pre SR
tel.: +421 902 334 922
e-mail: ibahnik.schell@gmail.com, www.schell.eu