JAGA večer 2019
Galéria(106)

JAGA večer 2019

„Predvianočnému“ večierku vydavateľstva JAGA patrí už tradične záver novembra. Stretnutie obchodných partnerov a priateľov s tímom vydavateľstva JAGA sa tento rok odohralo 19. 11. v priestoroch DK Zrkadlový háj v Petržalke.

Na úvod večera vyjadril konateľ spoločnosti JAGA Peter Halász poďakovanie obchodným partnerom vydavateľstva za spoluprácu a otvorené obchodné vzťahy, ktoré často prerastajú do úprimných priateľstiev. Večer sa niesol v náznaku spomienky na udalosti spred 30 rokov. „So slobodou sa mi spája slovíčko zodpovednosť. So slobodou je to ako so zdravím. Ak chceme byť zdraví, musíme na tom pracovať. Byť zdravý jednoducho nie je samozrejmé,“ povedal Peter Halász.

„Podobné je to s úspechom v podnikaní a zvlášť dnes. V DNA JAGY je už od začiatku vpísané, že chceme byť v našich obchodných vzťahoch zodpovední. S kolegami často diskutujeme o tom, ako vám, našim obchodným partnerom aj čitateľom, poskytnúť čo najlepšiu službu. Vážime si to, že vám ju môžeme poskytnúť, že môžeme pracovať spolu aj pre vás.“

K príjemne strávenému večeru, samozrejme, patrí aj poriadna dávka kultúry, ktorú tento rok sprostredkovalo
pražské Švandovo divadlo. Komédia Cry Baby Cry v réžii Martiny Krátkej je predstavením o tom, či sme si za svoje šťastie zodpovední sami. Klára Cibulková, Eva Vrbková, Kristýna Frejová, Bohdana Pavlíková a Blanka Popková stvárnili päticu žien, ktorá v snahe prísť na to, na koho zhodiť vinu za svoje nešťastie, navštívila kurz life coachingu. Pod vedením Luboše Veselého sa pokúsili zmeniť svoje videnie sveta. Výsledok bol síce všetkým v hľadisku od začiatku jasný, no naše hrdinky sa k nemu museli prácne prebojovať.

Príjemná komédia zo života, v ktorej mohol každý nájsť malý kúsok seba samého, naladila celý zvyšok večera. Po vydarenom predstavení patril už večer spoločenskej recepcii v priestoroch foyeru DK Zrkadlový háj. Atmosféru spríjemnila živá hudba. Najväčšia dilema večera? S kým sa skôr porozprávať a ktoré dobroty si vybrať z množstva vynikajúcich jedál a nápojov.

jaga vecer SK 2019 0002
jaga vecer SK 2019 0201
jaga vecer SK 2019 0199
jaga vecer SK 2019 0197
jaga vecer SK 2019 0196
jaga vecer SK 2019 0193
jaga vecer SK 2019 0184
jaga vecer SK 2019 0180

Text: Karolína Balášková
Foto: Miro Pochyba