image 77768 25 v1

JAGA večer 2015 v znamení neformálnosti

Vydavateľstvo JAGA, vydavateľ periodickej tlače a prevádzkovateľ webových portálov z oblasti stavebníctva, architektúry, bývania a hoby, zorganizovala pre svojich obchodných partnerov a priateľov vo štvrtok 5. novembra 2015 každoročné stretnutie, ktoré nesie názov JAGA večer. 

Podujatie sa nieslo v neformálnom duchu, čo podčiarkli zvolené priestory aj výber sprievodného programu. JAGA večer sa tak tento rok nekonal v divadelných priestoroch, ako bolo v minulosti zvykom, ale presunul sa do bratislavskej Centrálnej Klubovne a divadelnú hru nahradilo vystúpenie stand-up komikov.

Moderátorského postu sa po roku opäť ujal Matej Šišolák zo sesterského vydavateľstva JAGA Media, ktoré pôsobí na českom trhu.

FOTOGALÉRIA Z JAGA VEČERA

Nechýbal tradičný príhovor konateľa spoločnosti, Petra Halásza, ktorý zhodnotil nielen ostatný rok fungovania vydavateľstva, ale ponúkal aj komplexný prierez dvoch desaťročí jeho pôsobenia na trhu. Rok 2015 označil za normálny, čo považuje po období regresu v segmente stavebníctva za dobré znamenie. Moderátor večera neskôr prítomným detailnejšie predstavil jednotlivé produkty z portfólia spoločnosti, ako aj tímy ľudí, ktoré za nimi stoja.

Ďalšia časť večera už patrila kvartetu stand-up komikov, ktorí pravidelne vystupujú v rámci programu Silné reči Jána Gorduliča a večeru dodali skutočne neformálny charakter. Vystúpenia jednotlivých účinkujúcich plné humoru, irónie a sarkazmu sprevádzal veselý smiech zúčastnených sprevádzaný viacerými spontánnymi potleskami. Po programe nastal priestor na príjemné debaty, ktoré do neskorých večerných hodín sprevádzala živá hudba.

Text: Natália Žáková
Foto: Dano Veselský