image 75393 25 v1
Galéria(2)

Hlasujte za najlepší študentský návrh fasády

Hlasujte za najlepší návrh fasády v podaní študentov Stavebnej fakulty STU. Od začiatku augusta máte možnosť hlasovať na facebookovej stránke spoločnosti Creaton za svojho favorita medzi súťažnými návrhmi.

EBM sutaz

Študenti 5. ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU mali možnosť zapojiť sa do 2. ročníka súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády. Ich úlohou bolo vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavebný projekt a následne pre realizačný projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu.

Podmienkou bolo použitie obkladového materiálu EQUITONE na fasádu a aspoň jedného okruhu detailov značky EQUITONE. Na konci akademického roka sa do súťaže prihlásilo celkovo 27 študentov, z ktorých vám prezentujeme na našej facebookovej stránke 17 návrhov. Okrem odbornej poroty bude mať možnosť vyjadriť sa k prácam aj široká verejnosť.

Súťaž o najsympatickejší súťažný návrh

Ktokoľvek môže na našej facebookovej stránke zahlasovať za svojho favorita. O víťazovi rozhodne najvyšší počet lajkov v galérii, ktorá bude verejná v deň začiatku súťaže. Online hlasovanie bude spustené 3. 8. 2015 od 12.00 hod. a potrvá do konca augusta. Víťaz online hlasovania s najvyšším počtom likeov si odnesie výhru v podobe iPadu.

Jeden z hlasujúcich bude odmenený hodnotnou knižnou výhrou. S menami všetkých víťazov a výhercov sa zoznámime počas slávnostného vyhlásenia výsledkov, ktoré sa uskutoční začiatkom septembra 2015 na Stavebnej fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

www.equitone.sk