Bezpečnosť od spoločnosti DOKA na veľtrhu bauma 2019

Spoločnosť DOKA predstaví na najväčšom svetovom veľtrhu bauma 2019 v Mníchove viac ako 30 nových produktov a digitálnych služieb z oblasti debnenia. Niektoré z nich sú zamerané na bezpečnosť pri práci, na ktorú kladieme veľký dôraz.

Bezpečnostná sieť SNF zvyšuje bezpečnosť pri práci na stavbách a minimalizuje riziko padajúcich predmetov počas realizácie stavby. Trojvrstvové vyhotovenie siete v kombinácii s únosnou konštrukciou umožňujú prispôsobenie každému tvaru stavebného objektu. Tieto bezpečnostné siete slúžia výlučne na zachytávanie materiálu.

Trojvrstvová bezpečnostná sieť SNF je záchytnou -bariérou materiálu, vhodnou na každý tvar stavebného objektu.
Trojvrstvová bezpečnostná sieť SNF je záchytnou bariérou materiálu, vhodnou na každý tvar stavebného objektu. | Zdroj: Doka

FreeFalcon je jedným z najnovších produktov v oblasti bezpečnosti. Je ideálnou kombináciou bezpečnosti a voľnosti pohybu. S mobilným zariadením na zabezpečenie proti pádu sú osoby zaistené tam, kde existuje zvýšené nebezpečenstvo pádu. Významne sa tak zvyšuje bezpečnosť používateľov bez zníženia flexibility a je možné znížiť riziko úrazov spôsobených pádom.

FreeFalcon je ideálnou kombináciou bezpečnosti a voľnosti pohybu. S mobilným zariadením na zabezpečenie proti pádu sú osoby zaistené tam, kde existuje zvýšené nebezpečenstvo pádu.
FreeFalcon je ideálnou kombináciou bezpečnosti a voľnosti pohybu. S mobilným zariadením na zabezpečenie proti pádu sú osoby zaistené tam, kde existuje zvýšené nebezpečenstvo pádu. | Zdroj: Doka

www.doka.sk

KategórieStavebná technika