Novovybudovaná zbrojnica Zboru dobrovoľných hasičov v Újezdu u Průhonic je opláštená fasádnymi doskami CETRIS® LASUR v ohnivočervenom odtieni

Nehorľavá fasáda CETRIS v ohnivých farbách

Partneri sekcie:

Cementotrieskové dosky CETRIS® patria medzi kompozitné materiály vytvorené zo zložiek s rozdielnymi vlastnosťami. Táto interakcia jednotlivých komponentov prináša jedinečné prednosti, ktoré sa nedajú dosiahnuť žiadnou zložkou samostatne, a nazýva sa synergický efekt.

V porovnaní s inými doskovými materiálmi na báze dreva vyniká cementotriesková doska CETRIS® nehorľavosťou a vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom.

Novovybudovaná zbrojnica Zboru dobrovoľných hasičov v Újezdu u Průhonic je opláštená fasádnymi doskami CETRIS® LASUR v ohnivočervenom odtieni. O povrchovú úpravu použitých dosiek CETRIS® LASUR sa postaral zafarbený lazúrový náter, ktorý vytvoril na doske CETRIS® elegantný polokrycí farebný efekt.

Fasádne dosky CETRIS® LASUR v ohnivočervenom odtieni

Vďaka vysokotlakovému striekaciemu zariadeniu získal nástrek originálnu štruktúru, takže každá doska je svojím spôsobom jedinečná. Fasádne dosky sú ukotvené v pozinkovanej konštrukcii Dekmetal, stavbu v roku 2018 realizovala firma STAVEKO, spol. s r. o., Příbram.

Všetko o doskách CETRIS® sa dozviete na www.cetris.cz.