III Veže prinášajú prvé výškové mezonety v Bratislave

Konzorcium spoločností Quinlan Private Golub a CRESCO Group prináša na bratislavský trh luxusné bývanie za dostupné ceny. Na predaj sú holobyty v cene už od 70 tisíc Sk za m2 bez DPH, ale aj zariadené apartmány. Realizáciu interiérov zabezpečuje spoločnosť Home Studio. Vzorový, luxusne zariadený mezonet predstavil developer verejnosti koncom októbra.


Apartmánové bývanie na dvoch poschodiach s jedinečným výhľadom z výšky 74 metrov je v hlavnom meste prvé svojho druhu. 24 dvojpodlažných bytov na najvyšších poschodiach všetkých troch veží s rozlohou od 117 do 231 m2 obytnej plochy sú jedinečnou príležitosťou na moderné, nadštandardné bývanie v širšom centre Bratislavy.

V každej z veží je osem troj až šesťizbových mezonetových bytov s terasami od 10 do 200 m2. Všetky sú odhlučnené od vonkajšieho prostredia, ako aj navzájom a spĺňajú najvyššie predpoklady pohodlného a pokojného bývania v širšom centre mesta. „Mezonety svojou eleganciou, modernou architektúrou, variabilnosťou interiérov, farebnosťou a líniami dokonale spĺňajú predstavy súčasnej doby. Predstavujú účelné spojenie vysokej miery súkromia, bezpečia a komfortu inteligentného bývania,“ uviedol predseda predstavenstva Štefan Beleš.

Projekt III Veže je unikátny svojou architektúrou, na ktorej spolupracoval architekt Peter Moravčík s chicagským architektonickým štúdiom SCB-Solomon Cordwell Buenz. Spoločne sa podieľali aj na riešení mezonetových apartmánov, aby spĺňali náročné požiadavky klientov. Všetky sú vybavené klimatizáciou a unikátnym systémom vykurovania umožňujúcim individuálnu reguláciu teploty.

V interiéri sa kladie doraz na otvorenú veľkorysú dispozíciu, v ktorej dominuje spoločný obytný priestor s otvorenou kuchyňou a otvorené galérie s presklenou fasádou cez dve poschodia. Na pohodlie a súkromie obyvateľov bolo prihliadané taktiež v uzavretom priestore izieb na hornom podlaží.

Developer zo skúsenosti zvolil predaj mezonetov ako holobyt, aby si klient mohol zvoliť zariadenie podľa vlastného vkusu. Konzorcium spoločností Quinlan Private Golub a CRESCO Group tak prináša na bratislavský trh luxusné bývanie za dostupné ceny a ponúkajú apartmány už od 70 tisíc Sk za m2 bez DPH. Avšak v ponuke je aj možnosť vybaviť apartmán so štandardom za 8 tis. Sk na m2. Zabezpečuje ho spoločnosť Home Studio, ktoré sa postaralo o interiérové riešenie vzorového mezonetu.

Mezonetové byty spĺňajú kritéria nadštandardnej občianskej vybavenosti. K dispozícii bude obchodná pasáž s kaviarňami a reštauráciami. Nebudú tam chýbať ani služby ako sú lekáreň, potraviny alebo čistiareň. Špeciálne funkcie bude plniť piate poschodie. Pre obyvateľov každej z veží bude k dispozícii Fitness centrum a Family room s domácim kinom, barom, ako aj priestormi na organizovanie osláv, či pohostení pre návštevy. Samozrejmosťou je dostatok parkovacích možnosti, 24 hodinová recepcia a kamerový systém v garážovom dome.

Zdroj: Tricorp Development v.o.s