45 rodinných domov v Sládkovičove

V tichej lokalite neďaleko rieky Dudváh vznikne komplexný, uzavretý areál s novými cestami, chodníkmi a detským ihriskom, ktoré spríjemnia bývanie. V Sládkovičove prebieha výstavba 45 rodinných domov, vďaka ktorým by malo v mestečku vzniknúť moderné, kvalitné a racionálne bývanie v nízkoenergetických rodinných domoch.

Aj keď cena energií stále stúpa, predpokladané režijné náklady na bývanie v týchto domoch by nemali prekročiť 1 500 Sk mesačne. Záujemcovia o bývanie si môžu vybrať zo štyroch typov domov v zástavbe, pričom interiér si môžu nechať upraviť podľa svojich predstáv. V blízkosti sa nachádza termálne kúpalisko Vincov les. Kúpalisko v tomto roku prechádza výraznou modernizáciou, počas ktorej sa preinvestuje viac ako 100 mil. korún.

Mesto Sládkovičovo, vzdialené len 40 km od Bratislavy, sa v poslednom čase rýchlo rozvíja – v Sládkovičove sa v predchádzajúcich rokoch vybudoval priemyselný park s prosperujúcimi firmami, ako sú napr. Bekaert, KOAM, AWR, Fekolini, Pali energy, Medea – s, Menzolit-Fibron a i.