2017 Bathroom 18 Acanto.tif bigview

Sanita a nábytok do kúpeľne s premyslenými detailmi

Produktová línia Geberit Acanto poteší priaznivcov „smart“ riešení a čistého dizajnu.

Keď na detailoch záleží

Moderná a praktická kúpeľňa je postavená nielen na funkčnosti a premyslenom dizajne, ale najmä na detailoch. Rôzne šikovné „vychytávky“ sú dnes už bežnou súčasťou jej vybavenia. Spríjemňujú a uľahčujú nám dennodenné rituály. A navyše nás aj veľmi bavia.

Práve kúpeľňová séria Geberit Acanto je plná takýchto vylepšení, ktoré potešia všetkých nadšencov smart riešení. Okrem toho sa v nej snúbi čistý dizajn s organickými tvarmi a šikovnými detailmi, vďaka čomu dokáže držať krok s osobitým životným štýlom každého z vás.

Séria ponúka široký výber umývadiel – od celkom malých alebo skrátených variantov cez umývadlá s praktickou odkladacou plochou až po atraktívne dvojumývadlá. Okrem maximálnej funkčnosti sa vyznačujú aj premysleným dizajnom. Ladia s nimi i bidety a toalety s technológiou splachovania Rimfree, ktoré sú bez splachovacieho okraja a preto sa dobre čistia a sú omnoho hygienickejšie ako bežné toalety so zahnutým okrajom.

2018 Bathroom 04 E Acanto Series bigview 1
Zdroj: Geberit

Za zmienku stojí kúpeľňový nábytok Geberit Acanto, ktorý bol vyvinutý na základe spotrebiteľských testov tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie požiadavky užívateľov. Vďaka modulárnemu konceptu nábytku si viete vyskladať zariadenie presne podľa svojich predstáv a potrieb. Vašej kreativite sa teda medze nekladú ani v kúpeľni. Všetko je to „zabalené“ aj v štýlovom „obale“. Nábytok je v ponuke v pútavých farbách a rôznych povrchových kombináciách.

Praktické i kreatívne

Moderné technológie a smart riešenia už dávno nepatria len do kuchyne či obývačky, ale s plnou vážnosťou zaujali čestné miesto i v kúpeľni, ktorá je dnes plnohodnotnou súčasťou našich interiérov. Poďme sa pozrieť, aké „chuťovky“ nájdeme v ponuke série Acanto.

Nástenná magnetická tabuľa umožňuje rozmiestnenie úložných boxov tak, aby ste mali svoju kozmetiku vždy poruke. Ich polohu môžete kedykoľvek zmeniť. Toto hravé riešenie poteší každého, kto nemá rád stereotyp a zatúži z času na čas aspoň po malej zmene.

2017 Bathroom 18 Acanto.tif bigview 3
Zdroj: Geberit

Milovníkov dobre zorganizovaného priestoru určite poteší vysoká skrinka s výsuvnou jednotkou, ktorej obsah je prístupný z oboch strán. Ideálne miesto nielen na kozmetické prípravky, ale aj na kúpeľňové textílie, ktoré potrebujete mať vždy na dosah.

2018 Bathroom 04 U Acanto Series Detail with Hand bigview
Zdroj: Geberit

Skladujete v kúpeľni lieky, ktoré nepatria do rúk deťom? Odložte ich do vnútornej uzamykateľnej zásuvky, ktorá je súčasťou ďalšej šikovnej vyššej skrinky rovnako ako úložné schránky na vnútorných stranách jej dvierok.

2017 Bathroom 18 Acanto.tif bigview 1
Zdroj: Geberit

Medzi ďalšie funkčné príslušenstvo patrí napríklad nástenná polička s háčikmi na uteráky či organizačný box do zásuvky. Využijete aj zrkadlovú skrinku s LED osvetlením a doplnkovým vnútorným osvetlením, ktoré sa aktivuje dotykovým senzorovým spínačom. Okrem klasickej 230 V zásuvky je súčasťou aj USB prípojka, dokonca i zväčšovacie zrkadlo. No kto by také niečo nechcel vo svojej kúpeľni, však? My rozhodne áno a nemáme na mysli len to zrkadlo…

2017 Bathroom 14 J Acanto.tif bigview
Zdroj: Geberit

www.geberit.sk/acanto

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.