Zehnder Deseo Verso 02
Galéria(5)

Nový elektrický radiátor – splnený sen milovníkov dizajnu a poriadku v kúpeľni!

Minimalistický sklenený radiátor, ktorý sa vďaka mimoriadnemu vyhotoveniu hodí do akejkoľvek kúpeľne – to je najnovší výrobok špičkového švajčiarskeho výrobcu dizajnových radiátorov Zehnder. Zehnder Deseo Verso vás uchváti čistým dizajnom, špičkovým výkonom, mimoriadne kvalitným vyhotovením a originálnym riešením sušenia uterákov. Je ideálnym radiátorom pre milovníkov dizajnu a čistých a uprataných kúpeľní.

Výrazné vylepšenie, ktoré je „typicky zehnderovskou“ dizajnovou odpoveďou na tradičné kúpeľňové rebríky, sa skrýva v dvoch výsuvných ramenách na sušenie uterákov, ukrytých za telom radiátora. Dokonale zladenú kúpeľňu tak nič nenaruší – užívateľ vníma iba puristickú krásu lesklého skleneného povrchu radiátora.

Zehnder RAD Deseo Verso cutout white 003 a4 DesignPlus Print 75823
Zehnder RAD Deseo Verso perspective cutout black L a4 Print 75896
Zehnder RAD Deseo Verso bathroom white a4 Print 75892
Zehnder RAD Deseo Verso bathroom mirror Print 76937
Zehnder RAD Deseo Verso bathroom woman child Print 75895

Zehnder Deseo Verso sa dodáva v dvoch rozmeroch s modernými povrchovými úpravami lesklá čierna, lesklá biela a zrkadlo. Jednoducho sa obsluhuje pomocou integrovaných dotykových tlačidiel, ktorých povrch je zjednotený s povrchom radiátora, či diaľkovým ovládaním.

Zehnder Deseo Verso je mierne zaoblený sklenený infračervený panel vykurujúci s vysokým podielom sálavého tepla, ktoré maximalizuje tepelný komfort v miestnosti. Vďaka napojeniu na elektrinu nie je závislý od zvyšku vykurovacej sústavy. V kúpeľni si teda možno zakúriť bez ohľadu na vykurovaciu sezónu, len podľa toho, ako potrebujete.

Zehnder RAD Deseo Verso perspective cutout black L a4 Print 75896
Zdroj: Zehnder