Retail Box v Šamoríne

Retail Box 2

Podielový fond nehnuteľností NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o. p. f., ktorý spravuje PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol, a. s., rozširuje svoje portfólio retailov a v týchto mesiacoch realizuje svoj najnovší projekt – Retail Box v Šamoríne.

Tento polyfunkčný komplex pozostáva z 9 samostatných blokov s priamymi vstupmi z južnej a západnej fasády, takže jednotlivé nájomné priestory môžu fungovať aj prevádzkovo samostatne. Objekt je jednopodlažný, nepodpivničený a je zastrešený plochou strechou.

Pôdorys objektu bude nepravidelný v tvare písmena L, pričom jeho najväčšie rozmery budú 90,64×84,64 m a výška 6,2 m. Nosný systém objektu tvorí železobetónový skelet. Zapĺňa sa aj pestrá skladba nájomníkov prevádzky, medzi ktorými nebudú chýbať ESOLINE, Teta Drogerie, Sportisimo, Planeo elektro, KiK, CCC Slovakia, Takko, Super ZOO a ďalšie.

Retail Box

Výhodné situovanie Retail Boxu potvrdzuje aj blízkosť potravinových reťazcov Kaufland, Billa a Lidl. Podielový fond nehnuteľností NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o. p. f. je najväčším realitným fondom na Slovensku, jeho čistá hodnota majetku (NAV) prevyšuje k 31. 10. 2018 sumu 740 mil. eur.

Technické parametre:
Prenajímateľná plocha: 4 352,11 m2
Čistá predajná plocha: 2 967,27 m2
Celková výmera pozemku: 12 512 m2
Počet parkovacích miest: 96

Investor: FORESPO DUNAJ 1, a. s.
100 % akcionár: NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o. p. f. – PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol., a. s.
Správca fondu: PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY správ. spol., a. s.
Developer: KLM real estate, a.s.
Zhotoviteľ: Keraming, a. s.
Realizácia: 8/2018 – 2/2019

Retail Box pôdorys

Do fondu môžete navyše až do konca roka investovať bez vstupného poplatku. Viac informácií nájdete na webovej stránke www.penzijna.sk/spravnainvesticia