Kotol na biomasu

Ďalšie poukážky na kotly na biomasu vydá SIEA na konci marca

Partneri sekcie:

SIEA plánuje na konci marca vydať poukážky domácnostiam, ktoré majú zaregistrované žiadosti o príspevky na inštaláciu kotlov na biomasu v informačnom systéme projektu Zelená domácnostiam II.

K zaregistrovaným žiadostiam vydá v utorok 29. marca v pravidelnom čase o 11. hodine ďalších 57 poukážok na kotly na biomasu bude vydaných. Dovtedy si môžu domácnosti podané žiadosti skontrolovať a v prípade potreby upraviť. Ak zistia chybu, môžu zadané údaje po prihlásení do informačného systému zmeniť s výnimkou údajov o mieste inštalácie.

Poukážky sa podľa podmienok projektu Zelená domácnostiam vydávajú automaticky v závislosti od toho, koľko ich je v obehu. Nové žiadosti zatiaľ nie je možné podávať k žiadnemu zo štyroch druhov podporovaných zariadení. Finančné alokácie plánuje SIEA navýšiť v prvom štvrťroku 2022 po schválení pripravovaného projektu Zelená domácnostiam III.

Ak chcete byť informovaní o tom, kedy bude projekt Zelená domácnostiam III spustený, zaregistrujte sa na odber upozornení zo Zelenej obnovy.

SIEA, red