Vaillant, tepelne cerpadlo

Tepelné čerpadlá budú dostupnejšie – vďaka novým dotáciám

V interiéri domu zabezpečia teplo, dostatok teplej vody i chladenie. Sú obľúbené najmä pre jednoduchú montáž, spoľahlivosť a nízke prevádzkové náklady. Reč je o tepelných čerpadlách typu vzduch/voda, ktoré sú v súčasnosti ešte dostupnejšie – vďaka novým dotáciám.

„Domácnosti nemusia čakať na štátne dotácie, značka Vaillant im poskytne dotáciu už teraz,“ potvrdila Mária Prachárová, marketingová manažérka spoločnosti Vaillant Group Slovakia. Značka týmto krokom reaguje na zaujímavú situáciu, ktorá na Slovensku nastala už začiatkom tohto roka.

Príspevky na tepelné čerpadlá z programu Zelená domácnostiam sa vtedy kvôli rekordnému záujmu úplne minuli. „Chceme preto vyzvať ďalších majiteľov novostavieb i starších domov, aby nečakali až na budúcoročnú štátnu výzvu. Ponúkame totiž novú, jednoduchú a rýchlu možnosť,“ dodáva M. Prachárová.

Priamo v regiónoch

Domácnosti môžu získať tepelné čerpadlo za zvýhodnenú akciovú cenu, k tomu Vaillant dotáciu a ušetriť až 3 250 eur. „Celý proces sme výrazne zjednodušili, registrácia nie je nutná. Záujemcovia sa môžu prihlásiť telefonicky u niektorej z našich montážnych firiem priamo vo svojom regióne,“ upresnila M. Prachárová.

Kontakt nájdu v zozname partnerov na webovej stránke značky Vaillant. Ponuka sa vzťahuje na tepelné čerpadlá typu vzduch/voda s názvom aroTHERM plus alebo aroTHERM split. A to v prípade, že budú zakúpené a nainštalované od 25. mája do 30. septembra 2021. Platí vo všetkých krajoch na Slovensku, vrátane Bratislavského. Takže: prečo čakať?

Vaillant Group Slovakia