Moderný dizajn umývadlovej misy Nueva od Wernera Aisslingera ladí v kúpeľni pre hostí s kúpacou vaňou Centro Duo od Kaldewei.

Štýlová produktová novinka v hoteli Seegarten – Umývadlá Kaldewei Nueva z pera dizajnéra Wernera Aisslingera

Hotel Seegarten v nemeckom meste Sundern je absolútna top adresa, pokiaľ ide o exkluzívnu dovolenku v Sauerlande. Dom televízneho šéfkuchára Olafa Baumeistera predstavuje kultúru bývania a stolovania na špičkovej úrovni.

To platí aj pre celú hotelovú architektúru, pre ktorú zvolili stavitelia a Olafov tím len tých najlepších partnerov, aby vytvorili prostredie plné starostlivo vybraného moderného nábytku a luxusných interiérov. Aby dodal aj dizajnu kúpeľní v celom dome kvalitný profil, stavil hoteliér Olaf Baumeister na Kaldewei.

Okrem 14 kúpacích vaní Centro Duo ponúka hotel Seegarten skutočnú dizajnovú novinku. V 49 kúpeľniach pre hostí sa použili prvé umývadlové misy Nueva z pera Wernera Aisslingera.

Nueva okúzľuje čistými základnými tvarmi z udržateľnej smaltovanej ocele.
Nueva okúzľuje čistými základnými tvarmi z udržateľnej smaltovanej ocele. | Zdroj: Kaldewei

 Dizajnérovi Wernerovi Aisslingerovi sa podarilo prepožičať umývadlovým misám z cennej smaltovanej ocele jedinečný akcent. Nueva okúzľuje čistým základným tvarom ako protipólom čoraz komplexnejšieho sveta.

Výrazné presadenie kontúr nového dizajnu prepožičiava umývadlovej mise harmonickú presnosť, ktorá ju už teraz predurčuje na to, aby sa stala klasikou zajtrajška. Ako zavŕšenie získa návrh ocenenie Red Dot Award, ktorý sa bude udeľovať koncom júna 2022. Hotel Seegarten je celosvetovo prvý hotel, ktorý zakúpil tieto nové umývadlové misy ešte pred oficiálnym zahájením predaja.

V hoteli a reštaurácii Seegarten spája Olaf Baumeister svoje najväčšie vášne: experimentovanie s prírodnými surovinami v kuchyni a výrazné a zároveň udržateľné vybavenie, ako je napríklad od Kaldewei.
V hoteli a reštaurácii Seegarten spája Olaf Baumeister svoje najväčšie vášne: experimentovanie s prírodnými surovinami v kuchyni a výrazné a zároveň udržateľné vybavenie, ako je napríklad od Kaldewei. | Zdroj: Kaldewei

„Zvláštnosťou nášho hotela Seegarten je, že už tradične volíme celý interiér regionálne a udržateľne – od hlinenej omietky na stene cez drobnosti, ako sú vypínače a kabely, až po kúpeľňové predmety vyrobené zo smaltovanej ocele.

To sa neuveriteľne páči nielen našim dodávateľom, ale, samozrejme, aj našim hosťom, ktorí milujú príbehy, ktoré sa za produktmi skrývajú,“ hovorí hrdo hoteliér Olaf Baumeister. Umývadlové misy Nueva s výrazným a jasne definovaným dizajnom sú vyrobené z recyklovateľnej smaltovanej ocele a hodia sa do luxusných hotelových kúpeľní a wellness, rovnako ako do exkluzívnych súkromných kúpeľov a verejných priestorov.

V hoteli v Sunderne sa stretávajú turisti na dlhodobú dovolenku, krátkodobé pobyty i služobné cesty, aby sa nechali rozmaznávať prvotriednym dizajnom, majstrovskými kulinárskymi dielami a kúpeľmi pod šírym nebom.
V hoteli v Sunderne sa stretávajú turisti na dlhodobú dovolenku, krátkodobé pobyty i služobné cesty, aby sa nechali rozmaznávať prvotriednym dizajnom, majstrovskými kulinárskymi dielami a kúpeľmi pod šírym nebom. | Zdroj: Kaldewei

Model je dostupný vo všetkých bežných sanitárnych farbách, ako aj v odtieňoch Coordinated Colours Collection. Tak môže Nueva už čoskoro prepožičať štýlové kúpeľňové momenty nielen sauerlandskej idylke na Sorpesee.

Zdroj: Kaldewei

www.kaldewei.cz

@Kaldewei

Kaldewei_official

KaldeweiWorldwide

Zdroj: PR článok Kaldewei CS, s.r.o.