asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Lindab posilňuje svoju pozíciu v oblasti vzduchotechniky

21.09.2016

V minulom roku došlo k významným akvizíciám spoločností IMP klima zo Slovinska a MP3 z Talianska, ktorými spoločnosť Lindab posilnila svoju pozíciu v oblasti vzduchotechniky a rozšírila tak svoje portfólio. IMP Klima je svetový poskytovateľ technologických riešení v oblasti vzduchotechnických jednotiek. MP3 je taliansky výrobca systémov vzduchotechniky zahŕňajúce technológiu požiarnych klapiek, filtrácie, akustiky, vetrania a klimatizácie.

Vzduchotechnické jednotky sú dôležitou súčasťou ponuky, čo je aj dôvod, prečo sa IMP Klíma stala súčasťou Lindab rodiny, ktorej produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou svojich produktov. Vďaka tomu získava Lindab „nálepku“ kompletného dodávateľa vzduchotechniky na svetovom trhu. Ponuku vzduchotechnických jednotiek tvoria systémy od modulárnych jednotiek, cez priemyselné aplikácie, bazény až po hygienické jednotky do čistých priestorov nemocníc či potravinárstva.

Výrobný závod a výskumné centrum sa nachádzajú v Slovinsku, v meste Godovič. Okrem  toho je produkcia zastúpená aj v Bosne a Hercegovine. Spolu zamestnáva približne 415 zamestnancov a hlavnými exportnými krajinami sú Rusko, Balkán, Európa a Stredný východ.

Významným míľnikom v histórií spoločnosti Lindab je akvizícia talianskej spoločnosti MP3, ktorej ponuku tvoria požiarne klapky a produkty pred ochranou dymu. V rámci vzduchotechniky ide o dôležitú oblasť pri riešení energetickej efektívnosti a požiarnej bezpečnosti, ktorá spĺňa požiadavky a kritéria najvyšších európskych štandardov.

Pestrá škála ventilačných produktov a vzduchotechnických systémov, profesionálne a odborné technické poradenstvo, dávajú spoločnosti Lindab konkurenčnú výhodu a silnú pozíciu na svetovom trhu. Pre zákazníkov je Lindab spoľahlivým partnerom znamenajúcim istotu pri výbere vnútorných klimatických riešení. Spoločnosť MP3 sa nachádza na severe Talianska, v meste Padova.

Spoločnosť Lindab je známa tým, že si potrpí na kvalite a premyslených detailoch svojich produktov a procesov, ako aj energetickou účinnosťou. Jej snahou je nesklamať zákazníka, ale práve naopak ponúknuť mu absolútny komfort, istotu a to najlepšie zo svojej produkcie. Pre dosiahnutie týchto cieľov je potrebný aj kvalitný a profesionálny tím. Náš tím vzduchotechniky je vám plne k dispozícií pri riešení akýchkoľvek projektov a radi vám pomôžeme pri technickom poradenstve a navrhovaní optimálnych riešení.

Viac o produktoch vzduchotechniky nájdete na www.lindab.sk alebo www.ventilacie.sk

Alebo sa obráťte na náš tím:

Ing. Richard KOLLER
produktový manažér pre ventilácie
a obchodný zástupca pre západné Slovensko
mobile: +421 905 362 794
e-mail: richard.koller@lindab.sk

Ing. Jozef MOSKAĽ
obchodný zástupca pre východné Slovensko
mobile: +421 905 675 226
e-mail: jozef.moskal@lindab.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Lindab a.s.

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP