Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Protherm
  • HELLA

Nová izolovaná tehla LeierPLAN 44 iSO a iSO+

image 80899 25 v1

Do kategórie izolovaných tehál pribudli novinky spoločnosti Leier, ktoré patria k tomu najvyššiemu štandardu a navyše šetria i vašu peňaženku. Izolované tehlové murivo netreba v exteriéri dodatočne zatepľovať. Takáto stavba nielen, že vykazuje vynikajúce tepelno-izolačné parametre, dokonca spĺňa aj tie najnáročnejšie kritéria pre stavbu nízkoenergetického až pasívneho domu.

LeierPLAN ISO 44+ – je izolovaná keramická murovacia tvarovka vyplnená sivým polystyrénovým izolantom. Vďaka tejto výplni dosahuje murivo tepelnoizolačné vlastnosti na úrovni nízkoenergetického až pasívneho domu. Súčiniteľ  prechodu tepla [U] dosahuje úroveň 0,15 W/m2K.

LeierPLAN ISO 44+

LeierPLAN ISO 44 – je izolovaná keramická murovacia tvarovka vyplnená minerálnou vlnou. Vďaka výlučne prírodným materiálom, z ktorých tvarovka pozostáva, sa jedná o 100% ekologický a prírodný produkt. Tehla je vhodná pre stavbu nízkoenergetických stavieb bez potreby dodatočného zateplenia. Súčiniteľ  prechodu tepla [U] dosahuje úroveň 0,16 W/m2K.

LeierPLAN ISO 44

Nové tehly LeierPLAN ISO 44 a LeierPLAN ISO 44+ svojimi výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami spĺňajú vysoké nároky na zdravé bývanie i energetickú úspornosť stavieb.

www.leier.sk/leierplan-44-iso-tehla

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel: 02/ 44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk