Partner sekcie:
  • Stavmat

Mapei pre STAVMAT STAVEBNINY

STAVMAT STAVEBNINY 4

STAVMAT STAVEBNINY, najväčšiu domácu sieť stavebnín, spája so značkou Mapei orientácia na potreby zákazníka. Mapei prináša inovácie v oblasti stavebnej chémie a STAVMAT STAVEBNINY chcú byť medzi prvými, ktorí ich svojim zákazníkom prinášajú.

Profesionálni realizátori a remeselníci nájdu na predajniach STAVMAT STAVEBNÍN všetko, čo potrebujú na výkon svojej práce. Okrem stavebných materiálov sú predajne zásobené dostatočne širokým sortimentom spotrebného materiálu.

V regáloch predajní nechýba prémiová stavebná chémia Mapei. Ponuku cementovej škárovacej malty Ultracolor Plus a epoxidovej škárovacej malty Kerapoxy CQ dopĺňa silikónový tesniaci tmel Mapesil AC. Trvalý záujem zo strany realizátorov je aj o hydroizolácie Mapegum WPS, Mapelastic, Mapeband, či Plastimul, ako aj o penetračné nátery: Primer G a Eco Prim Grip.

Koncept vybraných predajných miest STAVMAT STAVEBNÍN dopĺňajú aj kúpeľňové štúdiá, ktorých neodmysliteľnou súčasťou sú aj výrobky Mapei. „Mapei má výbornú obchodnú aj technickú základňu. Vďaka tomu predávame výrobky s pridanou hodnotou. Medzi také patrí napríklad epoxidová škárovacia malta Kerapoxy CQ,“ hovorí Ing. Ivan Bako riaditeľ siete stavebnín.

STAVMAT STAVEBNINY 6

Bohatá ponuka spotrebného tovaru priamo v regáloch predajní je doplnená odborným poradenstvom. STAVMAT STAVEBNINY kladiú dôraz na úroveň znalostí svojho personálu. „Novinky v stavebníctve prichádzajú aj niekoľkokrát ročne. Na trhu je mnoho materiálov s rôznymi vlastnosťami. Chceme, aby zákazník dostal komplexnú informáciu, predtým než sa definitívne rozhodne,“ vysvetľuje I. Bako.
So vzdelávaním odbornej verejnosti pomáha aj Mapei. Súčasťou ich odborného poradenstva je nielen pravidelné vzdelávanie predajcov, ako aj školenie realizátorov priamo na stavbách.

V regáloch predajní nechýba prémiová stavebná chémia Mapei
V regáloch predajní nechýba prémiová stavebná chémia Mapei

„Naším cieľom je vybudovať zo Stavmat-u silnú značku s významným podielom na trhu. Značku, ktorá je synonymom peknej predajne stavebnín so širokým sortimentom na sklade a dokonalým poradenstvom. Skrátka, raj pre stavbárov,“ uzatvára I. Bako.

ZDROJ: PR článok spoločnosti STAVMAT STAVEBNINY, s. r. o.

Komentáre