Partner sekcie:
  • Stavmat

Kotol Protherm v polovici všetkých inštalácií na Slovensku

image 67781 25 v1

Dlhá životnosť, maximálna šetrnosť a vysoká kvalita za rozumnú cenu. To sú vlastnosti vykurovacej techniky, ktoré naviac zavážia u zákazníka pri výbere vhodného vykurovacieho zariadenia do domu či bytu.

Presne týmito prednosťami disponujú kotly značky Protherm. Zákazníkov ich vlastnosti oslovili natoľko, že v domácnostiach na Slovensku figuruje až v polovici všetkých inštalácií kotol tejto značky.

Výkonné a kvalitné kotly
Plynové a kondenzačné kotly Protherm sú pre zákazníkov už viac než dve desaťročia symbolom kvality za rozumnú cenu. Vyznačujú sa vysokou účinnosťou, dlhou životnosťou, veľkým výkonovým rozsahom, ľahko sa obsluhujú a ich zapojenie i spustenie je nenáročné. Progresívna a moderná značka Protherm je súčasťou medzinárodnej skupiny Vaillant Group, najväčšieho združenia výrobcov vykurovacích zariadení v Európe. Len na Slovensku zamestnáva vo svojich dvoch závodoch viac ako 1 300 ľudí. Ročne vyrobí viac ako 350-tisíc kotlov, z toho až 150-tisíc značky Protherm. Značka prináša každý rok na trh novinky, ktorými sa snaží zvýšiť nielen užívateľský komfort a dopriať zákazníkom čo najviac pohody, ale aj znížiť náklady domácností za energiu. Okrem plynových a kondenzačných kotlov ponúka značka aj široký sortiment ďalších technológií: Sú medzi nimi plynové prietokové ohrievače, elektrické kotly a konvektory, kotly na tuhé palivo, solárne systémy, zásobníky teplej vody či spoľahlivá regulačná technika.

Špičkové služby zákazníkom
Aj vďaka prvotriednej starostlivosti o zákazníka figuruje v domácnostiach na Slovensku až v polovici všetkých inštalácií práve kotol značky Protherm. Značka je vždy poruke domácnostiam, je lídrom na Slovensku nielen v predaji plynových a kondenzačných kotlov, ale i v dostupnosti a rýchlosti poskytovaných služieb. Na Slovensku sa môže pochváliť najširšou sieťou partnerov. Má viac než 230 autorizovaných predajcov a viac ako 1 000 odborne vyškolených montážnych a servisných firiem, ktoré sú k dispozícii po celom území Slovenska. Požiadavky domácností na vykurovanie považuje za jedinečné, preto poskytuje svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu poradenstva, podpory a servisu. Jej autorizovaní predajcovia a vyškolené montážne či servisné firmy pomôžu zákazníkom navrhnúť správny typ vykurovacieho zariadenia a poskytnú také riešenia, ktoré naplno vyhovujú konkrétnemu domu či bytu. Vie, že kľúčom k úspechu na trhu vykurovacích zariadení na Slovensku je nielen široké portfólio kvalitných zariadení, ale aj dostupnosť a kvalita služieb. Okrem predaja kotla je pre ňu dôležitá aj ďalšia starostlivosť o zákazníka a výrobok, ktorý si kúpil.

Elektronická servisná knižka
Tak, ako má zákazník na dosah ruky ovládanie kotla, aby si nastavil teplo u seba doma, má blízko aj servis či telefonické poradenstvo značky Protherm. Práve Protherm ako prvý na trhu zaviedol elektronickú servisnú knižku. Využíva tiež progresívne on-line technológie pri predaji, servise i ďalších službách. Informácie o produktoch a službách zákazníkom poskytuje Zákaznícka linka, kde sa môžu poradiť denne od 7:00 do 20:00 hod. Odštartoval dokonca prvý značkový on-line shop. Bezkonkurenčná je aj dostupnosť náhradných dielov výrobkov, a to už do 24 hodín, pričom servisní partneri ich môžu objednať on-line priamo od kotla.

Viac informácií o kotloch Protherm a akcii na kondenzačné kotly získate na www.protherm.sk a www.tigerprevsetkych.sk.

ZDROJ: PR článok Vaillant Group Slovakia, s.r.o.

KategórieVykurovanie