Partner sekcie:
  • SCHELL

Inovatívne vykurovanie pre rodinné domy – ovládané cez smartfón

image 98514 25 v2

Majú nemeckú kvalitu, nízke prevádzkové náklady a umožňujú ovládanie na diaľku – pomocou smartfónu, aplikácie a WiFi. Reč je o inovatívnych a flexibilných tepelných čerpadlách značky Vaillant s označením Green iQ.

Do tohto radu patria zariadenia flexoTHERM exclusive a flexoCOMPACT exclusive, ktoré dokážu využívať každý z alternatívnych prírodných zdrojov tepla – zem, vodu alebo vzduch. Závisí len od majiteľa rodinného domu, pre aký zdroj sa rozhodne.

Tepelné čerpadlá Vaillant Green iQ.

Zariadenia Green iQ majú integrovaný internetový modul a najnižšiu hlučnosť spomedzi tepelných čerpadiel dostupných na trhu. Ideálne sú pre novostavby i modernizácie, do klasických i nízkoenergetických rodinných domov a pre menšie bytové domy. Silným argumentom je ich vysoká energetická efektívnosť, zaraďujú sa do triedy A++/ A+++. Majú novovyvinutý vysokoúčinný chladivový okruh, ktorým dosahujú vysoké COP. Osvedčili sa na vykurovanie i prípravu teplej vody a dokážu dokonca aj chladiť. Zariadenie flexoCOMPACT exclusive má už integrovaný 185 l zásobník teplej vody.

www.vaillant.sk
www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk

Tepelné čerpadlo Green iQ: flexoTHERM exclusive.

Komentáre