Partner sekcie:
  • SCHELL

Ventilačné systémy od svetového výrobcu už aj na Slovensku

image 65696 25 v1

Spoločnosť Lindab je medzinárodný koncern, ktorý je na slovenskom trhu známy skôr svojimi produktmi  v rezidenčnej oblasti,  ako sú strešné krytiny, odkvapy a ich príslušenstvo a v priemyselnej oblasti  s ponukou produktov  pre priemyselné objekty od trapézov, sendvičových panelov až po kompletné halové systémy.

V tomto roku sa však portfólio spoločnosti Lindab a.s. na Slovensku rozširuje aj o oblasť ventilácie. Hlavnou produktovou oblasťou sú kruhové a štvorhranné systémy, ich príslušenstvo, vzduchové výuste, tlmiče hluku a spiro potrubie. Táto nová divízia ponúka široký rozsah inteligentných, ekonomických a k životnému prostrediu šetrných riešení vzduchotechniky pre rezidenčné, komerčné budovy, ale najmä pre priemyselné objekty.

Vďaka vlastnému vývoju výrobkov, ktoré sú v našom priemysle na špičke a vďaka vlastným laboratóriám pre meranie hluku a testovanie vzduchotechnických systémov v Dánsku a vo Švédsku, sme boli schopní spojiť požiadavky užívateľov s kvalitou výrobkov a ich funkciami.

Bezpečná a ekonomická prevádzka si vyžaduje množstvo požiadaviek na stavbu a fungovanie vzduchotechnického systému. Pozornosť sa stále viac upriamuje na význam klímy pre zdravie človeka. Dôležitú úlohu tu hrá vzduchotechnický systém, jeho funkčnosť a údržba rovnako ako i rôzne druhy zariadení pre reguláciu stavu ovzdušia v interiéri objektu.

Preto je dôležité zabezpečiť kvalitné ventilačné zariadenie, či už ide o veľké priemyselné haly alebo domácnosti, akým značka Lindab nesporne je.

Aj keď bola doteraz divízia Ventilácie zastúpená na slovenskom trhu len svojou českou sesterskou pobočkou, Lindab nie je v oblasti vzduchotechniky žiaden nováčik. Niekoľko výrobných závodov, stovky skladov a tisícky predajných miest hovoria o kvalitnom a spoľahlivom partnerovi pre oblasť vzduchotechniky.
 
Vďaka dlhoročným skúsenostiam je  spoločnosť Lindab spoľahlivý partner so špičkovým a kvalitným produktom.

Produktová škála spoločnosti Lindab je skutočne pestrá. V našej ponuke nájdete aj tieto systémy a produkty:

  • Strešný systém – ponúka  8 typov strešných krytín v rôznych hrúbkach, v štyroch materiálových a 21 farebných prevedeniach.
  • Odkvapové systémy – 2 typy odkvapových systémov – Rainline Elite a Standard ponúka viac ako 60 komponentov špičkového odkvapového systému vyrobeného z excelentnej  švédskej ocele. Spolu 12 farebných variácii, 3 rozmery poloblúkového tvaru, ale aj odkvap so štvorcovým prierezom.  
  • Trapézové systémy – široký výber farieb a profilov ponúka rôzne možnosti architektonického stvárnenia stavieb. Od využitia nízkych strešných profilov s výškou vlny od 8 do 60 mm (označenie Lindab T8-T60), cez fasádne profily až po vysoký trapéz (T85-T150), ktorý je súčasťou stropných a strešných konštrukcií pri stavbe priemyselných a halových objektov, napr. logistických alebo výrobných závodov.
  • Sendvičové panely – vyznačujú sa vynikajúcimi tepelno – izolačnými vlastnosťami predovšetkým s PUR a PIR izoláciou, čo vedie k úspore nákladov po celú dobu životnosti objektov. Naozaj pestrá škála PUR (strešných, chladiarenských a stenových) a minerálnych  panelov ponúka moderný a kvalitný produkt s minimálnymi nárokmi na údržbu.
  • Systémové riešenia – ľahké profily z ocele tvoria základ rady konštrukčných riešení pre opláštenie oceľových a železobetónových hál i kompletných montovaných stavieb a nadstavieb. Pomer medzi hmotnosťou, cenou a životnosťou je v porovnaní s inými stavebnými materiálmi pre podobné účely nedostihnuteľný. Systémové riešenie Lindab Vám prináša výstavbu jedno alebo dvojpodlažných rodinných domov, skladbu obytnej nadstavby  a ponúka aj systém zastrešenia plochých striech. Ľahké oceľové profily tvoria základ pri  výstavbe malých budov SBS mini ako aj veľkých objektov SBS Maxi.

Kompletné  informácie o všetkých produktoch Lindab nájdete na našich stránkach:
www.lindab.sk | www.stresnysystem.sk | www.halovysystem.sk | www.stavebnysystem.sk  

Lindab a.s. | Jamník 278, 053 22
pobočka Bratislava| Vajnorská 140 | 832 98 Bratislava 3
obchodný zástupca pre Ventilácie Ing. Richard Koller | +421 905 362 794 | richard.koller@lindab.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Lindab a.s.

Komentáre