Partner sekcie:
  • SCHELL

Stiebel Eltron získal „Oscara v stavebníctve“

image 87850 25 v1

Najobľúbenejším výrobcom pre nemeckých architektov v segmente „Vetranie a klimatizácia“ sa stáva: Stiebel Eltron! Dolnosaský výrobca technického zariadenia budov bol v rámci slávnostného galavečera ocenený uznávanou cenou „Architects‘ Darling® Award“.

V súťaži vyjadrilo svoj odborný názor celkom 1.600 architektov a projektantov.
Už po šiesty krát za sebou sa 200 výrobcov z oblasti stavebníctva v najväčšom celonemeckom prieskume v rámci tejto brandže podrobilo kritickému posúdeniu zo strany tých najdôležitejších, ktorí v stavebnej brandži (o všetkom) rozhodujú – architektov a projektantov. Odovzdať svoj hlas mohli aj čitatelia magazínu Heinze Architekten-Journals, ďalších odborných časopisov z oblasti architektúry, ako aj návštevníci odborných portálov heinze.de a baunetz.de.

„Toto ocenenie nás nesmierne teší“, povedal vedúci marketingu Claus Kroll-Schlüter. „Architekti sú pre mnohých investorov dôležitými kontaktnými osobami, pokiaľ ide o energeticky účinné a udržateľné budovy. V súvislosti s tým zohráva v novostavbách kľúčovú úlohu kontrolované vetranie domácností s rekuperáciou tepla a stáva sa čoraz dôležitejším aj v samotnom portfóliu. Ocenenie ‚Miláčik architektov“ prezentuje, že Stiebel Eltron ponúka nielen tie správne produkty a systémy, ale aj adekvátny servis: To zahŕňa obsiahle informácie a užitočné nástroje, dostupné kedykoľvek na internete, rovnako aj všeobecné i individuálne podklady alebo na požiadanie poskytnutie podpory pri projektovaní.“ V rámci slávnostného galavečera ceny odovzdali Dr. Thomas Welter, predseda Spolkového Zväzu nemeckých architektov (BDA), a Jörg Kreuder, vedúci Odbytu spoločnosti Heinze.

Už druhýkrát po sebe si spoločnosť Stiebel Eltron zaistila ocenenie v kategórii „Vetranie“. Aj v roku 2014 sa víťazstvo ušlo tomuto nemeckému výrobcovi vysoko kvalitných zariadení. V roku 2012 sa firma umiestnila na popredných priečkach aj v kategórii „Obnoviteľné zdroje energií“, čiže medzičasom sa v Holzmindene nachádzajú už tri „Oscary stavebníctva“.

www.stiebel-eltron.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti TATRAMAT – ohrievače vody, s.r.o.

Komentáre