Partner sekcie:
  • Stavmat

Renovácia PVC a elastických podlahovín

image 91098 25 v1

V súčasnej dobe je moderným trendom tvrdá podlahovina, ako je linoleum či PVC so zaujímavým vzorom alebo s imitáciou drevených prvkov. Drevené podlahoviny sú takmer na ústupe. Avšak nie všade, kam sa pozrieme, vidíme krásnu podlahovinu. Súčasný stav pružných podlahovín, ako sú linoleum, PVC alebo gumová podlaha, je mnohokrát veľmi zlý.

Zlý stav podlahoviny je spôsobený silnou záťažou, špinou, zlou údržbou alebo zlým náterom. Kľúčovým faktorom, prečo nemať novú podlahovinu, je finančná a časová náročnosť na kladenie. Ide predovšetkým o veľké objekty, ako sú nemocnice, školy, športové haly, kancelárie, lekárske ordinácie a pod. Zavrieť takéto priestory na dlhší čas z dôvodu kladenia novej podlahy je úplne nemožné.

Ale s tým je koniec! Spoločnosť Bona našla riešenie. Predstavili sme nový unikátny systém, a to s veľmi krátkou odstávkou prevádzky. Ide o renováciu PVC a elastických podlahovín, nie o samotné kladenie novej podlahoviny.

Spoznajte výhody nového elastického systému na renováciu pružných podláh. Bona Elastic System ponúka inovatívne a efektívne riešenie na najvyššiu kvalitu povrchovej úpravy!
Hneď ako urobíte starostlivú renováciu vašej podlahy, vaša podlaha dostane úplne odlišný vzhľad. Výmena podlahy je úplne zbytočná. Systém ponúka ekonomické a ekologické výhody a riešenia po celý čas životnosti podláh.

Systém je vhodný na renováciu nasledujúcich typov podláh:
– Linoleum
– PVC
– Gumová podlaha so vzorom
– Gumová podlaha

Bona Elastic System je špeciálne vhodný na celý rad aplikácií, predovšetkým do všetkých priestorov s vysokou záťažou, ako sú nemocnice a sanatóriá, zariadenia starostlivosti, školy a škôlky, verejné budovy, budovy verejnej správy a kancelárie, priemyselné a komerčné budovy, obchodné centrá, obchodné podniky a pod.

Argumenty – prečo Elastic System:

Ekonomický
Dlhodobá trvanlivosť s veľmi krátkou odstávkou podlahy (čiastočná renovácia alebo po častiach)
Výrazná úspora nákladov v porovnaní s kompletnou výmenou podlahy
Zaručená farebná stálosť, môže byť prekrytá RAL alebo NCS farbami.

Ekologický
Odolný proti opotrebovaniu, chemikáliám a tekutinám (dezinfekčné prostriedky, roztok hydroxidu, alkohol, oleje, tuky a soli)
Výrazne znižuje spotrebu na bežné čistiace prostriedky a údržbové produkty po uzavretí povrchu.
Bez rozpúšťadiel, produkty na vodnej báze

Užívateľsky príjemný
Žiadny prach a bežné znečistenie vďaka systému Bona DCS 70 (bezprašný systém odsávania prachu)
Minimálny zápach a emisie (systém rozpustný vo vode)
Vysoká odolnosť (žiadne stopy po chodení) a bezproblémová obnova aj malých priestorov
Protišmykové vlastnosti, hygienické a vizuálne vylepšenia

Príklady aplikácie
Pred/po

Pomocníci pri renovácii pružných podláh

Bona FlexiSand 1.9 – je výkonný a flexibilný stroj, ktorý môže byť vybavený rôznymi unášačmi na rôzne druhy podlahárskych prác, ako napríklad brúsenie až na holé drevo, stredné brúsenie a vyhladzovanie betónu. Vďaka výkonnému 1,9 kW motoru a silnej konštrukcii pracuje ľahko a rovnomerne aj pri ťažkých zákazkách. Bona FlexiSand 1.9 je kompatibilný s Bona Power Drive (ozubený tanier s rotačnými diskami, ktorý umožňuje výkonné brúsenie všetkými smermi až na holé drevo). V súvislosti s odsávaním prachu je Bona Flexisand 1.9 kompatibilný s Bona DCS 70 (Bona Dust Containment System).

Bona Power Drive – je unášač s prevodovkou na brúsenie holého dreva. Odstráni staré laky a farby – pritom dokonale hladko vybrúsi povrch. Je kompatibilný s Bona Flexisand 1.5 a 1.9.

Bona DCS 70 – je výkonný vysávač na úplne bezprašné brúsenie. Jeho dvojstupňová cyklónová separácia a jedinečná konštrukcia filtra účinne zachytávajú prach vnútri stroja. Stroj je jednoducho prenosný a ľahko pripojiteľný k brúske Bona/Bona KT. Udrží pracovné prostredie čisté a zároveň uľahčuje prácu.

Bona Power Scrubber – je kompaktný výkonný čistiaci stroj na čistenie všetkých typov podláh v interiéri a exteriéri. Čistič Bona Deep Clean Solution odstráni najodolnejšie nečistoty a špinu z drevených podláh jednoducho a rýchlo. Dve protibežné valcové kefy čistia do hĺbky a poradia si aj s nerovnou kefovanou podlahou.

Pre viac informácií o Bona Elastic System, prosím, kontaktujte obchodného zástupcu spoločnosti Bona.

www.bona.com/cz

Komentáre