Partner sekcie:
  • Stavmat

Silikónový tmel ku škárovacím maltám zadarmo

image 85122 25 v1

Mapei pripravil v hobbymarketoch Hornbach špeciálnu predajnú akciu. K vybraným odtieňom cementovej škárovacej malty Ultracolor Plus získate silikónový tmel zadarmo.

Každý obkladač ocení nielen jednoduché spracovanie cementovej škárovacej malty Ultracolor Plus , ale aj špeciálnu predajnú akciu v hobbymarketoch Hornbach.

Za nákup dvoch balení Ultracolor Plus s hmotnosťou 5 kg získate zdarma silikónový tesniaci tmel MAPESIL AC bez obsahu rozpúšťadiel. Predajná akcia sa vzťahuje na Ultracolor Plus v nasledujúcich farebných odtieňoch: biela – 100, Manhattan – 110, Jasmin – 130 a Braz 142 a platí do vypredania zásob.

Výhody škárovacej malty Ultracolor Plus

Cementová škárovacia malta Ultracolor Plus sa vyznačuje najnižšou nasiakavosťou na trhu vďaka technológii DropEffect®. Tá výrazne znižuje pohlcovanie povrchovej vody a zaručuje tak najlepšiu odolnosť výslednej škáry proti tvorbe plesní a znečisteniu. Ako jediná na trhu obsahuje technológiu BioBlock®, ktorá zabraňuje tvorbe a bujneniu rôznych druhov plesní vo vlhkom prostredí. Jej univerzálnosť ju predurčuje na použitie v interiéri i v exteriéri.

www.mapei.sk alebo www.fb.com/mapeislovensko.

Komentáre