asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Medzinárodná odborná konferencia Dni Facility Managementu 2018

04.04.2018

Slovenská asociácia facility managementu tak ako každoročne, prináša v dňoch 21. – 22. 5. 2018 už 7. ročník  medzinárodnej  odbornej konferencie Dni Facility Managementu 2018.

Predvečer konferencie venovaný neformálneho rautu, ako aj samotná konferencia budú v priestoroch luxusného x-bionic sphere v Šamoríne.
Prezentovať sa budú zahraniční a slovenskí odborníci, ktorí sa budú venovať témam vysoko aktuálnym ako je prvá schválená ISO norma ISO 41000 "Facility management".

Budeme hovoriť o téme implementácie Well buidling standardu, ako aj diskutovať Akú perspektívu prináša štúdium Facility Managementu v zahraničí. Prinesieme odpovede na otázku Aké potenciálne benefity dokáže priniesť "Internet vecí" pre vlastníkov budov? ako aj mnoho ďalších a zaujímavých príspevkov.

Konferencia je určená tým, ktorí zabezpečujú pracovné prostredie a s ním spojené služby v spoločnostiach či už na strane klienta alebo si vybrali poskytovateľa formou outsourcingu facility managementu ale aj tým, ktorí tvoria firemnú kultúru alebo riadia podporné činnosti.

Prihláška na konferenciu

Pozvánka na konferenciu

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP