asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Niet na čo čakať

05.09.2017

Súčasný stav bytofondu na Slovensku si už vyžaduje rozsiahlejšiu údržbu či obnovu. Ide o nemalé investície, základom akéhokoľvek projektu revitalizácie bytového domu je preto financovanie.

Možnosti získania financií na renováciu sú dnes mimoriadne priaznivé a obyvateľom bytového domu sa investícia oplatí z hľadiska bezpečnosti, komfortu bývania aj energetických úspor v ďalších rokoch.

Wüstenrot má bohaté skúsenosti s financovaním revitalizácie bytových domov v SR. Ide o osvedčené riešenie pre spoločenstvá vlastníkov bytov, bytové družstvá aj správcovské spoločnosti. Financie poskytuje s transparentnými podmienkami, rýchlo a výhodne, s jednoduchým zaručením úveru (bez založenia bytov či bytového domu). Z úveru je možné financovať renováciu bytového domu od základov až po strechu. Splatnosť je až 30 rokov, úroková sadzba od 1,49 % p.a. (pri 6-ročnej fixácii). Ak bytový dom uprednostní garanciu úroku na dlhší čas, je v ponuke produkt za 1,99 % p.a. na 10 rokov, za 2,49 % p.a. na 15 rokov alebo za 2,99 % p.a. až na 20 rokov. Bytový dom môže požiadať o úver až do výšky 3 mil. eur.

Kontakt: 0850 60 60 60 • rekofond@wustenrot.skwww.wuestenrot.sk

Ilustračné foto: isifa/Shutterstock

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP