asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Ukážte svoj projekt klientovi počas cesty do práce

04.11.2016

Ako ďaleko sa dá zájsť v reklame? Pokiaľ je účinná, nemá hranice. Ak uvažujete, aký typ reklamy na zviditeľnenie Vášho posolstva použiť, máme pre Vás riešenie.

Položili ste si už otázku, ako veľká reklama a ako vysoko? Je možné, aby neupútalo pohľady okoloidúcich niečo veľké, ba priam obrovské? OOH (out of home – vonkajšia) bigboardová reklama sa v žiadnom prípade pred ľuďmi neskryje.

Pri vynútenej prestávke v šoférovaní sa každý šofér zahľadí okrem cesty na okolitú krajinu. Preplnená MHD? Pre Vás dôvod na radosť. Atraktívny vizuál v spojení s veľkou reklamnou plochou vynikne vždy. ImageWell je tu pre vás, s prenájomom reklamných plôch, ktoré Vás spropagujú a zvýšia rovnako aj návštevnosť Vašej stránky. Ako nájsť tú naj plochu? Strategicky umiestnené plochy na frekventovaných miestach nemusí držať ani Gulliver. Využite preplnené cesty, upchaté hlavné ťahy a červené na križovatkách.

Zaujať môžete rôznymi reklamnými pútačmi. Bigboard nikdy nesklame, je vidieť už zďaleka. Máte chuť na niečo atypické? Vystúpiť z davu nemusí byť ťažké. ImageWell Vám rád poradí a vyrobí pútač na mieru. Veľkorozmerné nadstavby, výstrčky či iné atypy na plochách sú pre neho samozrejmosťou.

Nadchádzajúce zimné obdobie je na OOH reklamu ako stvorené. Zhrýzate sa zvedavosťou, prečo je to tak? Vstávame ráno do práce za tmy a domov sa vraciame tiež za tmy. Zahoďte obavy, že vašu reklamu nikto neuvidí. My hľadáme na každom negatíve pozitívne stránky a spravíme z nich prednosť. Osvetlené bigboardy sú najkrajšie práve keď sadne tma.

Vynikajúcim využitím OOH reklamy sú LED obrazovky, ktorými rovnako zažiarite a ohúrite už z veľkej diaľky. Zima je pre ne ako stvorená. Praktické je ich rýchle, priam okamžité nasadenie a v prípade potreby jednoduchá zmena vizuálu.

Nové riešenia a nápady pri realizácii OOH reklamy hľadajte na stránke www.imagewell.eu. Na každú otázku radi a ochotne odpovedia a poradia na: obchod@imagewell.eu.

ZDROJ: PR článok spoločnosti IMAGEWELL Slovakia, s.r.o.

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP