Nová posila v administratívnom tíme Colliers International

image 88683 25 v1

Do oddelenia administratívnych priestorov medzinárodnej konzultačnej spoločnosti Colliers International nastúpil Juraj Puchel, ktorý bude na pozícii Senior Associate zodpovedný za poradenstvo a prenájom kancelárskych priestorov.

Juraj Puchel má šesťročné manažérske skúsenosti s prenájmom administratívnych priestorov, ako aj s projektovým manažmentom. V Colliers International bude poskytovať kompletné poradenstvo pre klientov v oblasti kancelárskych priestorov. V jeho kompetencii bude sprostredkovanie služieb prenájmu, zastupovanie prenajímateľov pri rokovaniach s potenciálnymi nájomcami, ale aj strategické poradenstvo pre klientov. „V synergiách, ktoré úspešne fungujú v spoločnosti Colliers International, vidím priestor pre komplexnejšie rozvíjanie obchodných aktivít, z ktorých môžu profitovať nielen klienti zo segmentu prenájmov kancelárskych priestorov, ale aj z ďalších oblastí, v ktorých je spoločnosť aktívna,“ hovorí Juraj Puchel.

Juraj Puchel v minulosti koordinoval a komplexne zastrešoval prenájom priestorov a súvisiace aktvity v známych administratívnych projektoch investičnej spoločnosti Penta Investments – Digital Park I, II a III a Rosum v Bratislave a taktiež v projekte BCT I a II v Košiciach. Jeho úlohou bolo nielen získavanie nových nájomcov a regenociácie nájomných zmlúv (Lenovo, Mondeléz, Pixel Federation, Knauf, Oracle, Delloite, OMV, News and Media Holding, ProCare, Dr. Max, Dôvera, Fortuna), ale aj zabezpečovanie viacerých činností pre klientov v rámci projektového manažmentu.

Ermanno Boeris, riaditeľ spoločnosti Colliers International, očakáva, že nová posila v tíme bude znamenať pre klientov ďalšiu konkurenčnú výhodu: „Jurajov potenciál a skúsenosti chceme využiť najmä v oblasti prenájmu kancelárskych priestorov, ako aj pri poskytovaní strategických riešení pre našich klientov napr. v oblastiach projektového manažmentu a optimalizácie pracovného priestoru (workplace solutions).“

Zdroj: Colliers International Group Inc.