asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Marek Vrbovský povedie divíziu prenájmu administratívnych priestorov

25.10.2016

Marek Vrbovský bude viesť divíziu prenájmu administratívnych priestorov spoločnosti Colliers International. Po odchode Michaely Ochmanovej na materskú dovolenku sa do čela tímu postaví ďalší skúsený profesionál.

Marek Vrbovský pôsobí v segmente komerčných nehnuteľností takmer dvadsať rokov. Do Colliers International nastúpil v roku 2015 ako riaditeľ divízie správy aktív a služieb pre developerov. Teraz bude zodpovedný aj za riadenie tímu divízie prenájmu administratívnych priestorov. Divízia poskytuje komplexné portfólio odborných poradenských služieb pre majiteľov i nájomcov administratívnych budov, vrátane inovatívnych služieb ako workplace solution (návrh pracovného prostredia) alebo change management (manažment akceptovania zmien pracovného prostredia).

Marek bude aj naďalej koordinovať činnosti v rámci správy aktív pre klientov Colliers International. „Marekove dlhoročné a rozmanité skúsenosti v oblasti komerčných nehnuteľností prinášajú našim klientom jedinečné synergie. Nová pozícia predstavuje príležitosť, ako ich úspešne rozvíjať,“ hovorí Ermanno Boeris, riaditeľ spoločnosti Colliers International.

Profesionálne skúsenosti Mareka Vrbovského
Marek Vrbovský pracoval viac ako 17 rokov pre spoločnosť HB Reavis Group, kde si prešiel viacerými riadiacimi pozíciami. Ako Leasing Director bol dlhodobo zodpovedný za strategický rozvoj spoločnosti v oblasti nájomných aktivít v oblasti administratívnych a maloobchodných priestorov nielen na Slovensku, ale aj medzinárodne. Marek vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

Zdroj: Colliers International Group

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP