EPERIA Shopping Mall v Prešove sa rozrastie

image 100483 25 v1

Necelého pol roka po úspešnom dokončení prvého regionálneho obchodného centra EPERIA Shopping Mall v Prešove zrealizuje J&T REAL ESTATE druhú fázu výstavby už o necelý rok. Okrem ďalších pracovných príležitostí prinesie rozšírenie prenajímateľnej plochy o 8 500 m2 na troch nadzemných podlažiach.

Expanziu známej a medzi zákazníkmi obľúbenej EPERIE zrealizuje spoločnosť JTRE, ktorá stojí za projektom už od jeho prvej fázy. „EPERIA  bola naším prvým projektom v retailovom segmente takého rozsahu. Rozšírením o druhú fázu využijeme maximálne jej trhový potenciál, naším cieľom je, aby bola EPERIA ešte atraktívnejšia. Vnímame to ako vhodne zvolenú stratégiu, ktorá reflektuje požiadavky návštevníkov nákupného centra,“ objasnil výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán a dodal, že projekt je už v prípravnej fáze. Uvažovaný termín začiatku výstavby je už v priebehu budúceho roka. Novootvorenú EPERIU počas prvých dní navštívilo viac ako 70-tisíc návštevníkov a do konca januára ich bolo až neuveriteľných 650-tisíc.

„Návštevnosť centra od začiatku prekonala naše očakávania. Po vyhodnotení ďalších ukazovateľov, ktoré sú kľúčové pri riadení obchodných centier, sme sa rozhodli pokračovať aj druhou fázou projektu,“ hovorí Vladimír Salkovič, predseda predstavenstva VSV Consulting, a.s., ktorého 100-percentným akcionárom je realitný fond NÁŠ PRVÝ REALITNÝ o.p.f. – PRVÁ PENZIJNÁ SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ POŠTOVEJ BANKY, správ. spol., a. s., korá je vlastníkom centra.

ZDROJ: J&T REAL ESTATE

Komentáre