České radiátory od firmy P.M.H.

České radiátory od firmy P.M.H.

Rebríkové radiátory sú dnes neodmysliteľnou súčasťou skoro každej kúpeľne. Ich dizajn, vyhotovenie a povrchová úprava sa stále prispôsobujú aktuálnym trendom. Vďaka tomu sa takéto radiátory nepoužívajú už len kúpeľniach, ale umiestňujú sa aj do chodby, šatníka či kuchyne...

Spoločnosť P.M.H. ponúka širokú škálu farebných úprav, ktorú možno použiť pri všetkých modeloch dizajnových radiátorov. Zaujímavá je štruktúrovaná povrchová úprava v čiernej a bordovej farbe. Povrch je matný, takže nie je náročný na údržbu.

Pri elektrickom alebo kombinovanom vykurovaní možno použiť univerzálnu vykurovaciu tyč HT2 v bielom, čiernom, chrómovom vyhotovení alebo variant metalická strieborná. Z technického hľadiska má veľký náskok pred bežnými vykurovacími tyčami. Zmena spočíva v prívodnom kábli, ktorý môže byť aj rovný, bez ukončenia alebo vo verzii PMH-HT1 určenej na priame napojenie do elektrickej siete. Táto vykurovacia tyč je určená náročnému zákazníkovi, ktorý si potrpí na estetické dizajnové stvárnenie.

Veľmi zaujímavou dizajnovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-COM určený na pripojenie po stranách radiátora. Tento ventil možno použiť i na kombinované vykurovanie, a to jednoduchým prestrčením vykurovacej tyče cez telo ventilu. Netreba robiť dodatočné úpravy.

Výber vhodného radiátora podľa použitia
Pred zakúpením radiátora je dobré popremýšľať nielen o dizajne, ale aj o spôsobe vykurovania miestností. Radiátory môžeme pripojiť na bežný vykurovací systém, použiť radiátor na elektrinu alebo kombinovať. Na kombinované vykurovanie radiátormi P.M.H. je potrebná elektrická vykurovacia tyč + termostatický ventil. Dnes už netreba žiadny T-kus či iné časti. Technické vypracovanie ventilov dnes umožňuje, že napojenie môže byť vzhľadovo čisté. Kombinované vykurovanie má veľkú výhodu. V zimných mesiacoch sú radiátory obyčajne v prevádzke prostredníctvom bežného vykurovacieho systému a v lete, keď je vykurovací systém vo väčšine prípadov vypnutý, možno podľa potreby zapnúť iba elektrinu.

Niekoľko vybraných typov z ponuky P.M.H.

Kares
Vertikálny sušiak Kares si nájde uplatnenie vo všetkých kúpeľniach bez ohľadu na veľkosť alebo usporiadanie. Vyberte si počet sušiakov Kares a podľa svojich predstáv ich umiestnite do radu alebo samostatne. Kares je doplnený o dizajnové háčiky, aby sa dali ľahko zavesiť uteráky. Tento elektrický sušiak sa ohrieva vykurovacím káblom vo vnútri.


http://www.pmh-co.eu/sk/produkty/susiak-kares-p34.html

Rosendal
Neobvyklý, priestorovo nenáročný, elegantný radiátor. Dostupný vo vertikálnej i horizontálnej verzii. Modely na výšku sú navyše doplnené o háčiky.


http://www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-rosendal-p18.html

Theia
Kombinácia obľúbeného radiátora Rosendal a Kronos. Konštrukcia tohto radiátora ponúka jednoduché zavesenie uterákov zboku. Na vertikálnych rúrkach radiátora sú navyše doplnené háčiky.


http://www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-theia-p12.html

Retro
Kúpeľňový radiátor Retro rozhodne nebudete chcieť v kúpeľni schovávať. Jeho masívne telo zjemňujú zaoblené hrany, takže radiátor pôsobí elegantne a priestor kúpeľne získava na útulnosti. Spodné rúrky tesne kopírujú kryt radiátora.


http://www.pmh-co.eu/sk/produkty/radiator-retro-p2.html

Zdroj: P.M.H.-Invest & Trade spol. s r.o.
www.pmh-co.eu

Komentáre