asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Vybavenie kúpeľní s dlhou životnosťou a bez kompromisov

06.09.2016

Hodnota nehnuteľnosti vo veľkej miere závisí na vzhľade kúpeľne. Byt s kvalitným sanitárnym vybavením bez akýchkoľvek stôp po používaní lepšie presvedčí potenciálnych záujemcov. S výrobkami z jedinečnej smaltovanej ocele Kaldewei dokáže majiteľ nehnuteľnosti vyhovieť vysokým nárokom svojich budúcich nájomníkov.

Okrem sprchovacích vaničiek a kúpeľňových vaní teraz Kaldewei ponúka aj ďalšie skvelé riešenia vo forme umývadiel z hodnotnej smaltovanej ocele, ktoré sa stali dôsledným doplnkom širokého portfólia výrobkov a presviedčajú svojou výnimočnou životnosťou.

Žiadna súčasť kúpeľňového vybavenia nebýva tak zaťažovaná ako umývadlo, ktoré je k hygiene a starostlivosti o telo používané hneď niekoľkokrát za deň. Následkom nesprávnej voľby materiálu sa tak môžu už po krátkej dobe objaviť nepekné stopy po opotrebení. „Náš nový segment umývadiel zo smaltovanej ocele Kaldewei sa z dôvodu svojej mimoriadne dlhej životnosti dokonale hodí pre bytovú ekonomiku. Umývadlá Kaldewei trvale odolávajú častej zmene nájomníkov a prispievajú tak k vytvoreniu veľmi hospodárnych kúpeľní s nízkymi nákladmi na opravy,“ hovorí Gerald Schreiber, vedúci projektového manažmentu v Kaldewei.

Záruka kvality pre smaltovanú oceľ Kaldewei

Vďaka svojím jasným materiálovým prednostiam sa smaltovaná oceľ v kúpeľniach osvedčuje už niekoľko desaťročí. Jasné výhody tohto materiálu preto Kaldewei preniesol zo smaltovaných sprchovacích vaničiek a kúpeľňových vaní aj na umývadla.  Vďaka svojej výnimočnej stabilite a odolnosti nenájdete na umývadlách ani po rokoch používaní žiadne škrabance, trhliny či zmeny zafarbenia. Kaldewei Perl-Effekt navyše zaistí jednoduché a rýchle čistenie, a tým aj dávku komfortu. Táto úprava povrchu celkom jednoduchým spôsobom odpudzuje vodu i čiastočky špiny a vodného kameňa, takže umývadlá si udržujú svoj dokonalý lesk a vyzerajú dlhodobo skvele. Na mimoriadnu životnosť svojich umývadiel poskytuje Kaldewei 30-ročnú záruku. S takýmto jedinečným prísľubom kvality môžu majitelia a investori ľahko vytvárať dlhodobé a spoľahlivé plány, pretože zostanú uchránení pred neočakávanými nákladmi na opravy.

Dokonalá súhra: flexibilné a dobre kombinovateľné

Argumentom pre umývadlá od Kaldewei však nie sú len výnimočné materiálové vlastnosti. Spolu so smaltovanými sprchovacími vaničkami a kúpeľňovými vaňami umožňujú harmonické a do detailu vzájomne dokonalo zladené poňatie tvarov tým, že štýlovo preberajú charakteristické dizajnové prvky. Bežné rozmery a rozmanité možnosti montáže – od vstavaného prevedenia, s posadením na dosku alebo zapustením pod dosku, až po montáž na stenu – všetky druhy poskytujú osobám, ktoré rozhodujú o objekte maximálnu flexibilitu pri realizácii kúpeľní.

Kaldewei: ideálny partner pre bytovú ekonomiku

Dlhou životnosťou a rozmanitosťou produktových riešení, ktoré súčasne spĺňajú vysoké dizajnové nároky, špičkový výrobca Kaldewei opäť dokazuje svoju kompetentnosť v roli partnera bytovej ekonomiky. Extra ploché sprchovacie vaničky, kúpeľňové vane a umývadlá z hodnotnej smaltovanej ocele Kaldewei umožňujú stavebníkom vytvárať kúpeľne z navzájom zladených výrobkov v tradičnej kvalite bez kompromisov – pre rodinné domy, vlastné i nájomné byty a nehnuteľnosti luxusnej kategórie.

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

www.kaldewei.cz/vyrobky/umyvadla/avantgarde.html
www.kaldewei.cz/vyrobky/umyvadla.html

www.kaldewei.cz

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP