Vaillant vyplával do novej vykurovacej sezóny

vaillant vyplaval do novej vykurovacej sezony

Značka Vaillant už otvorila novú vykurovaciu sezónu. V piatok 30. augusta 2013 sa na palube lode Vaillant v Bratislave stretli predstavitelia tejto spoločnosti so svojimi obchodnými partnermi a významnými hosťami z oblasti vykurovania. Cieľom stretnutia bolo poďakovať sa partnerom za ich doterajšiu podporu a spoluprácu. V rámci neformálnych rozhovorov sa diskutovalo aj o najnovších trendoch a výrobkoch na trhu vykurovacej techniky. Na palube lode si mohli všetci prezrieť aj posledné novinky z produkcie značky. Okrem toho bolo pre hostí pripravené chutné občerstvenie a o príjemnú atmosféru sa postarala Adriena Bartošová s Jurajom Burianom a Gabrielom Jonášom.

Správny kurz už 139 rokov
 „Vaillant určuje trendy vo vykurovaní a príprave teplej vody už dlhých 139 rokov a užívateľom stále prináša tie najprogresívnejšie technológie. Patríme k najväčším európskym výrobcom vykurovacích zariadení a rok čo rok prichádzame s novými inováciami v oblasti vývoja a výroby produktov. Najbližšia sezóna sa ponesie v duchu kondenzačných kotlov ecoTEC, nového zeolitového tepelného čerpadla zeoTHERM či kogeneračnej jednotky ecoPOWER. V úzadí však určite neostanú ani naše ostatné kondenzačné kotly či solárne systémy,“ hodnotí najbližšie obdobie Ing. Peter Wolf, riaditeľ Vaillant Group Slovakia, s. r. o.
 
Už dnes všetko pre zajtrajšok
Značka Vaillant ponúka individuálne riešenia vhodné pri akýchkoľvek požiadavkách a potrebách zákazníkov a pri každom druhu energie. V oblasti výroby kladie absolútny dôraz na dosiahnutie najvyššej kvality svojich výrobkov. Úspech firmy sa zakladá aj na kvalitnom výskume a vývoji, vďaka ktorému vznikajú nové zariadenia a technologické systémy, ktoré sa čoraz jednoduchšie obsluhujú a už dnes spĺňajú požiadavky zajtrajška. Dôkazom tohto trendu je až 100 nových patentov, ktoré sa každoročne podarí prihlásiť.

V rámci neformálnych rozhovorov sa diskutovalo aj o najnovších trendoch vo vykurovaní

Viac informácií o produktoch Vaillant možno získať na www.vaillant.sk.

Foto: Vaillant

–>–>

Komentáre