Stálica medzi dlažbami – PENTER tehlová dlažba

stalica medzi dlazbami penter tehlova dlazba

Od roku 2013 ponúka spoločnosť Semmelrock Stein+Design vysokohodnotnú tehlovú dlažbu z produktového programu firmy Wienerberger pod novou značkou PENTER.

Tehlová dlažba je výrobok s charakterom, ktorý sa postará o nezameniteľnú atmosféru v záhradách a terasách. Prirodzený povrch z extra tvrdej vypálenej hliny Vás presvedčí svojimi harmonickými a trvanlivými farbami, extrémnou odolnosťou voči mrazu, znečisteniu a poveternostným vplyvom, ako aj jednoduchou pokládkou.

Použitie vo všetkých oblastiach
PENTER tehlová dlažba sa vynikajúco hodí na všetky individuálne stvárnenia – či už ide o terasy, chodníky, schody, múry, lemovania alebo miesta na grilovanie. Mnoho možností stvárnenia ponúka aj vo verejnom sektore – napríklad na trhoch, námestiach, chodníkoch, cyklistických trasách, múroch na označenie hraničenia, lemovaniach, studniach, sokloch a tiež všade tam, kde sa požaduje trvalé farebné odlíšenie plôch.

Tehlová dlažba je pochôdzna aj pojazdná a vďaka svojmu drsnému povrchu je aj odolná proti pošmyknutiu. To je dôležitým aspektom pri jej výbere na stvárnenie plôch okolo bazénov. Jej hlavnými výhodami sú však odolnosť proti väčšine chemikálií a enormná pevnosť v tlaku. Preto sa tehlová dlažba hodí aj na veľmi namáhané plochy.   

Výborná kombinovateľnosť
Tehlové dlažby sa dajú veľmi dobre kombinovať s inými druhmi dlažieb. Zaujímavé sú kombinácie s rozličnými druhmi prírodného kameňa, ale aj s betónovou dlažbou, drevom či asfaltom.


 
Ponuka
PENTER tehlová dlažba má charakter, ktorý dozrieva s vekom – čím je starší, tým je krajší. Či moderný alebo tradičný, v teplých červených alebo pestrých odtieňoch, s hladkým alebo štruktúrovaným povrchom – každý typ dlažby umožní realizáciu podľa vlastných predstáv. Vyberať možno zo 4 rôznych formátov a viacerých možných kombinácií rôznych farebných prevedení a povrchov.

www.semmelrock.sk/produkty/tehlova-dlazba/

–>–>

Komentáre