Profesionálne riešenie na lepenie dekoratívnych skiel

profesionalne riesenie na lepenie dekorativnych skiel

V súčasnosti sa trend obkladania stien v interiéri dekoratívnym sklom stále viac rozširuje. Na rastúci dopyt architektov a spracovateľov po kompletnom riešení lepenia dekoratívneho skla odpovedá spoločnosť AGC Glass Europe svojou novou škálou kompatibilných lepidiel a príslušenstva: ide o systém AGC FIX-IN. Zahŕňa päť produktov a bol vyvinutý s dôrazom na ľahkú a kvalitnú inštaláciu. Všetky produkty FIX-IN si možno zakúpiť v špeciálne vytvorenom e-shope alebo prostredníctvom miestnych distribútorov a spracovateľov.

Škála AGC FIX-IN: kompletné riešenie na inštaláciu
AGC teraz ponúka kompletnú škálu lepidiel a príslušenstva, špeciálne vyvinutú na inštaláciu špičkových interiérových skiel Mirox®, Lacobel®, Lacobel® T a Matelac®. Výsledky testov ukazujú, že jednotlivé komponenty systému AGC FIX-IN zaručujú farebnú stálosť laku na skle.

Škála FIX-IN zahŕňa silikónové lepidlo, stenovú penetráciu, povrchový aktivátor a ďalšie príslušenstvo.
Všetky produkty sa dajú zakúpiť online alebo prostredníctvom miestnych distribútorov a spracovateľov, ktorí zabezpečia, že inštalujúci dostane ku sklu správne komponenty.

Návod na inštaláciu a animácia
Spoločnosť AGC vypracovala podrobný návod na inštaláciu – technické listy s kompletnými informáciami o produktoch FIX-IN a pokyny na manipuláciu a použitie. Všetky tieto dokumenty sú k dispozícii v deviatich jazykoch na www.yourglass.com. AGC ďalej ponúka 3D animáciu toho, ako sklo správne inštalovať. Je dostupná na www.youtube.com alebo u distribútorov.

Odkazy na 3D animácie
Nová aplikácia obkladu:
http://www.youtube.com/watch?v=hqSgsgvHzuQ

Renovácia:

http://www.youtube.com/watch?v=WIZ8D6Sqr5g

Viac informácií na:
www.agc-glass.eu (korporátne stránky),
www.yourglass.com (produkty z oblasti stavebníctva a interiérového dizajnu).

–>–>