Inteligentný ohrievač sa stal strojárskym výrobkom roka

inteligentny ohrievac sa stal strojarskym vyrobkom roka

Zväz strojárenského priemyslu SR ocenil titulom "Strojársky výrobok roka 2012" inteligentný elektrický ohrievač vody EO EL z produkcie spoločnosti Tatramat – ohrievače vody, s.r.o. Slávnostné odovzdanie ocenenia prebehlo 21. 5. 2013 na výstavisku v Nitre pri príležitosti konania už v poradí 20. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu.

Cieľom súťaže o „Strojársky výrobok roka 2012“ je vyhodnotiť najlepšie strojárske výrobky za rok 2012 vyrobené na Slovensku, verejne ich oceniť medailou a tým propagovať výrobné a predajné aktivity slovenských výrobcov. O titul sa môžu uchádzať v Slovenskej republike registrované výrobné organizácie (právnické osoby) so svojím sériovo vyrábaným výrobkom, ktorého krajinou pôvodu je Slovenská republika.

Ocenený inteligentný elektrický ohrievač EO EL zabezpečuje minimálne 10-percentnú úsporu vďaka elektronike, ktorá disponuje tromi ekoprogramami: ECO Comfort, ECO Plus a ECO Dynamic. Ďalšími funkciami sú protimrazová ochrana, obmedzenie maximálnej teploty a rýchloohrev. Pomocou elektroniky možno teplotu nastavovať plynule od 7 až do 85 °C. Vnútorný kotol ohrievača je ošetrený špeciálnym vysokokvalitným smaltom a následne vypálený pri konštantnej teplote 850 °C. Vonkajší plášť sa vyrába z lakovaného plechu, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť.Ocenenie `Strojársky výrobok roka 2012`.

www.tatramat.sk

–>–>