Čo predstavuje ONE-KEY™

image 79676 25 v1

Milwaukee® uviedela na trh ONE-KEY™, prvú digitálnu platformu pre stavebné náradie. Jedná sa o ďalšiu priekopnícku technológiu, ktorá zmení priemyselné odvetvie. Vďaka integrácii elektroniky v náradí, ktorá je absolútnou špičkou v odbore a zákazníckeho programu bude ONE-KEY™ poskytovať novú úroveň riadenia a prístupu k informáciám.

„Možnosti, ktoré ONE-KEY™ prináša na pracovisko, sú nekonečné a tieto výhody nie sú konečným výsledkom, ale začiatkom! Schopnosti programu budú stále rásť a rozvíjať sa a prvý krát budeme mať možnosť pridávať našim náradiam ďalšie funkcie.“ Hovorí Oliver Lerch, viceprezident riadenia produktov Milwaukee®.

Riadenie náradia pomocou ONE-KEY™ bude k dispozícii v 1. kvartáli 2016 s uvedením nových produktov M18 FUEL™ na vŕtanie a skrutkovanie, ktoré sa budú bezdrôtovo synchronizovať s aplikáciou ONE-KEY™. Aplikácia ONE-KEY™ umožní používateľom využívať pripravené nastavenia, alebo si prispôsobiť vlastný profil s nastavením napr. krútiaceho momentu a otáčok pre aktuálne použitie. Dotykom tlačidla na náradí budú môcť používatelia prechádzať uložené profily, takže pre každú činnosť budú zvolené najpresnejšie a najproduktívnejšie nastavenia.

Táto bezplatná platforma umožňuje spoločnostiam udržiavať podrobné záznamy o každom náradí, dokonca aj iných značiek než Milwaukee. Vďaka cloudovému riešeniu budú aktualizácie a úpravy synchronizované v reálnom čase.

www.milwaukeetool.cz.

Komentáre