20. výročie Reynaers na slovenskom trhu

20. vyrocie reynaers na slovenskom trhu

Spoločnosť Reynaers oslávila 16. mája v bratislavskom Design Factory svoje 20. ročné pôsobenie na Slovensku za účasti obchodných partnerov, priateľov medzi ktorými boli aj ctení hostia - veľvyslanec Belgického Kráľovstva v SR a prezident Americkej obchodnej komory v SR. Odborné prednášky venované hlavne novinkám z hliníkových produktov na okná, dvere a fasády striedali latinsko-americké tanečné bloky v podaní Latino Flash Miguela Mendéza, hudobná produkcia Dj Kokiho v doprovode so saxofonistom a klávesistom Martinom Klimom a malé vstupy z hokejového zápasu Slovensko-Fínsko. Celý večer bol umocnený kulinárským zažitkom kórejského kuchára Keni Kim z Toronta a nehýbalo ani dobré slovenské vínko.

Všetci hostia si mohli odskúšať nadštandardne vyrobenú konštrukciu zdvižno-posuvných dverí CP 155 Minergie s izolačným 3-sklom s parametrami Uw pre pasívne domy a mnohé ďalšie vzorky ako CS 104, CP 130, CS 86 HI alebo celopresklené zasklenie GP 51, paravanový tieniaci systém BS 40, kľučky PURITY, nový bezrámový posuvný systém Hi-Finity a mnohé ďalšie.

Prezentácie boli ovládané cez mobilný telefón a prostredníctvom firmy Smart-house sa predstavili inteligentným riadiacim systémom Control4 pre média, osvetlenie, tienenie, alarm, kamery, vetranie, kúrenie, chladenie.

Jedinečným produktom na trhu bola aj vzorka ochrannej vrstvy skla a  nerezového preskleného stavebnicového zábradlia Q-Railing . Na exteriérové a interiérové steny sa ponúkala široká škála fólií 3M od spoločnosti Ideo s.r.o.

–>–>